Szczotkowany parkiet dębowy

Szczotkowany parkiet dębowy

W bogatej ofercie drewnianych podłóg firmy DLH Poland pojawiła się nowa propozycja - szczotkowany parkiet dębowy. Produkt został poddany procesowi szczotkowania, który wydobywa głębię drewna oraz podkreśla wyjątkowe usłojenie, które jest nie tylko bardziej wyraziste, lecz również wyczuwalne w dotyku. Parkiet charakteryzuje się eleganckim wyglądem, jak również solidnością i wytrzymałością.

Trwałość i naturalne piękno dębu szczotkowanegoDąb, uznawany za szlachetny gatunek drewna, jest symbolem naturalnego piękna, stąd cieszy się niesłabnącą popularnością. Wnętrza, w których dominują dębowe elementy, powszechnie uważane są za prestiżowe i ekskluzywne. Nowa kolekcja dębowych parkietów w ofercie DLH Poland posiada charakterystyczny wygląd uzyskany w trakcie procesu szczotkowania, który uwydatnienia oryginalne usłojenie drewna.

Naturalne piękno

Dąb szczotkowany jest doskonałym rozwiązaniem w szczególności dla tych osób, które chcą połączyć nowoczesność z klasyką. W trakcie procesu szczotkowania z drewna zostają usunięte miękkie tkanki, co sprawia, że słoje są nie tylko bardziej wyraziste, ale również wyczuwalne w dotyku, gdyż na drewnie powstają delikatne i subtelne zagłębienia. Dzięki temu szczotkowane dębowe deski podłogowe nadają wnętrzom nieco rustykalnego charakteru. Zabieg ten wpływa również na samo użytkowanie parkietu - wszelkie rysy i ewentualne zadrapania są mniej zauważalne. W propozycjach produktowych DLH Poland szczotkowane deski dębowe dostępne są w wersji olejowanej w dwóch wymiarach 15x90 mm oraz 15x120 mm. Dąb jest gatunkiem drewna, który dzięki modyfikowaniu i barwieniu zapewnia szeroki wachlarz opcji kolorystycznych. Wśród kolorów desek niesłabnącym uznaniem cieszy się naturalna barwa. Dodatkowo w ofercie znajduje się 9 odcieni w tym: bielony, szarzony, antyczny, oliwkowo-żółty, brązowo- czarny i inne. Na specjalne życzenie klientów możliwe są różne opcje szczotkowania - od lekkiego po głębokie. Deski z dębu szczotkowanego DLH Poland wyróżniają się dużą odpornością na ścieranie i uszkodzenia, bowiem chronione są powłokami lakieru lub oleju utwardzonych promieniami UV. Na zamówienie dostępne są również deski z systemem montażu typu Click, co umożliwia szybkie i łatwe układanie. Żywotność olejowanego dęba szczotkowanego utwardzanego UV oraz łatwość pielęgnacji sprawiają, że parkiet może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, takich jak salony czy korytarze.

Certyfikowana jakość

Drewno dębowe wprowadzone do oferty DLH Poland cechują wysokie standardy pozyskiwania, sortowania i obróbki. Drewno posiada międzynarodowy certyfikat PEFC przyznawany przez niezależną organizację PEFC Council za uwzględnianie zasad ochrony środowiska, aspektów społecznych i ekonomicznych. Dębina stosowana przy produkcji desek podłogowych jest produktem w 100 proc. europejskim - pochodzi ze Środkowo-Europejskich lasów eksploatowanych w sposób ekologiczny i zrównoważony. Starannie przeprowadzany proces sortowania i selekcji oraz wysoka jakość obróbki drewna gwarantuje, że podłogi DLH Poland wyróżniają się na tle innych produktów z modyfikowanego drewna dębowego.

Orientacyjne ceny:

  • Deska dębowa szczotkowana 15 x 90 mm cena od 163,00 zł. brutto
  • Deska dębowa szczotkowana 15 x 120 mm cena od 178,00 zł. brutto
  • Importer: DLH Poland www.dlh.pl
Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: DLH Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także