Szklane aplikacje drzwi

0
Szklane aplikacje drzwi

Duże okna czy też drzwi z obszerną szybą wpuszczają do wnętrza tak cenne jesienią, dzienne światło. Jednak deficyt promieni słońca o tej porze roku mogą nam również osłodzić niewielkie, szklane aplikacje na drzwi...

Drzwi marki Invado - model Bianco NEVE 3Magia kolorów, gdy za oknem szarość...

Kolorowe, oryginalne elementy dekoracyjne to sposób na pogodny, jesienny design. Nic tak nie ożywia wnętrza, jak harmonijnie wkomponowane pomysłowe detale. Ich wybór to pole do popisu dla wyobraźni mieszkańców, a zarazem przejaw ich osobowości i upodobań. Szklane aplikacje INVADO wspaniale podkreślą unikatowy klimat każdej przestrzeni, nawet tej bardzo prosto zaaranżowanej. Oferowane wzory i kolory są na tyle różnorodne, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dominują ciepłe barwy, które w połączeniu z prostą, geometryczną formą będą ciekawie kontrastować z wnętrzem utrzymanym w tradycyjnej stylistyce. Subtelne, nienachalne zdobienia sprawdzą się też z powodzeniem w minimalistycznych mieszkaniach. Chociaż efektowne, nie dominują nad całością aranżacji, ale elegancko ją dopełniają. Sprzyja temu ich niewielki rozmiar. Łagodzą nieco surową konwencję nowoczesnych trendów, nie zakłócając przy tym klimatu wyciszenia i komfortu, które próbuje osiągnąć współczesna architektura wnętrz.

Jak używamy?

Aplikacje INVADO są funkcjonalne i proste w użyciu. Wystarczy przykleić je w wybranym miejscu na specjalnej, znajdującej się w zestawie, taśmie dwustronnej. Szczególnie ciekawie będą prezentować się na dużej tafli szkła. Taki rodzaj przeszklenia posiadają niektóre modele z kolekcji D'Artagnan, Bianco Sati czy Bianco Royal firmy INVADO. Dzięki unikalnym detalom możemy łatwo i przy niewielkich kosztach zmienić dotychczasowy styl, w którym utrzymane było wnętrze. Jeżeli jednak w poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań dla naszego mieszkania zdecydujemy się pójść dalej i zrobić gruntowne przemeblowanie, warto skorzystać z bezpłatnego programu aranżacyjnego zamieszczonego na stronie www.invado.pl. Kreator Wnętrz INVADO jest prosty w obsłudze i pozwala swobodnie testować nasze designerskie pomysły. Dzięki temu unikniemy rozczarowań, a nasze mieszkanie będzie odpowiadać wymarzonej wizji.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Intro Media, Invado

Polecamy Ci również

Zobacz także