Szkło stołowe niejedno ma imię!

0
Szkło stołowe niejedno ma imię!

Szkło nie musi być nudne! Możesz bawić się najróżniejszymi formami i kolorami. Jeśli chcesz wejść w tę grę, Villeroy & Boch przedstawia całe ich bogactwo! To Farmhouse Touch, NewWave, Modern Grace, Urban Nature oraz Colour Concept - pięć niezwykłych kolekcji szkła stołowego. Urozmaicą dekorację stołu, a zestawione z białą porcelaną, nadadzą jej nowego charakteru.

Szkło stołowe niejedno ma imię! Pięć kolekcji od Villeroy & Boch!

Farmhouse Touch - dla miłośników minionych epok

Lubisz dawne formy i tradycyjny kolor szkła? To świetnie, Villeroy & Boch ma dla Ciebie idealną propozycję. To Farmhouse Touch - kolekcja białego szkła stołowego stylizowanego na dawne, rzeźbione puchary, kielichy i naczynia. Grube szkło o łagodnych kształtach i rustykalnym charakterze wygląda jak dzieło wprawionego rzemieślnika-artysty. Dostojne misy i tace, delikatne miseczki, solidny puchar na lody lub wytworna karafka będą doskonale prezentować się obok eleganckiej, białej porcelany.

NewWave - białe szkło w nowoczesnym wydaniu

Miłośnikom nowoczesnego designu, Villeroy & Boch mówi: NewWave. To połączenie czystego, białego szkła i oryginalnych form, uzyskanych poprzez dynamiczne linie fal. Niecodzienne kształty misek i naczyń do serwowania przekąsek oraz szklany wazon doskonale uzupełnią i urozmaicą serię porcelany tej samej kolekcji tworząc efektowną dekorację stołu.

Dla tradycjonalistów - białe szkło Modern Grace

Elegancka i zawsze modna - taka jest kolekcja Modern Grace. Wykonana z cienkiego, delikatnego szkła w klasycznym białym kolorze jest idealną propozycją dla tych, którzy cenią szykowną a zarazem uniwersalną oprawę stołu. Kolekcję charakteryzuje połączenie finezji materiału z prostotą form. Talerze, miski i patery zaprojektowano w tych samych kształtach geometrycznych, co ich porcelanowe pierwowzory. Znaleźć wśród nich można: kwadraty, prostokąty, koła i elipsy. Doskonałym uzupełnieniem będzie lampion, który wprowadzi na stole niezwykłą grę światła.

Urban Nature - naturalność drewna ujęta w szklanej formie

Wygląda jak drewno, ale drewnem nie jest. Mowa o masywnych misach i delikatnych paterach Urban Nature wykonanych ze szkła w karmelowo-brązowym kolorze. Ich barwy oraz struktura do złudzenia przypominają drewno lub jego korę. Kolekcja Urban Nature to propozycja dla tych, którzy cenią zarówno nowoczesny minimalizm jak i styl rustykalny. Nie muszą już wybierać - Villeroy & Boch połączył je w jedną kolekcję! Jest ona intrygującym zestawieniem prostych kształtów, szklistej powierzchni i nieregularnej struktury drewna.

Colour Concept - pokoloruj zastawę stołową szklanymi akcesoriami

Intensywny Turquoise, naturalna Olive czy atramentowy Midnight Blue? A może ciepły bursztyn Amber, królewski Burgundy lub wyrazista czerwień Red? Wybierz jeden, dwa a nawet wszystkie i dodaj wyrazu swojej zastawie stołowej! Colour Concept od Villeroy & Boch sprawdzi się doskonale! To kolekcja minimalistycznych szklanych naczyń, miseczek i talerzy w różnorodnych odcieniach. Wykonane zostały z grubego szkła barwionego tradycyjną metodą pozwalającą na uzyskanie intensywnych kolorów. Zestawione z białą porcelaną, będą energetycznymi akcentami, które ożywią dekorację stołu a ich prosty design pasować będzie do różnych stylów zastawy.

Oceń artykuł
3,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także