Szlachetny minimalizm - nowa kolekcja w sklepach BoConcept

Szlachetny minimalizm - nowa kolekcja w sklepach BoConcept

Minimalizm w rozumieniu duńskich projektantów oznacza połączenie wzoru, funkcji i materiału w jedną harmonijną całość. Zwrócenie szczególnej uwagi na przeznaczenie projektu i dostosowanie go do wymagań użytkownika. Zaspokojenie potrzeb estetycznych i użytkowych, przy poszanowaniu środowiska naturalnego i otaczającego nas świata.

Sofa Istra z modułem wypoczynkowym, jasnoniebieska tkanina Flint. W86xS294xG220cm. Od 8.690,- Stolik Occa, fornir orzechowy, W40xS91xG91cm. Lampa stojąca Bistro, biały metal. W155x?20cm. 1.695,-W minimalistyczną stylistykę BoConcept wpisują się praktycznie wszystkie meble z kolekcji 2011/2012: nowe sofy, fotele, stoły i stoliki, systemy regałowe itd.

Istra

Lekka, elegancka sofa o klasycznym wyglądzie. Poduszki oparcia mają różne wymiary i są ustawione w dwóch rzędach dla większej wygody, można więc odpoczywać w dowolnej pozycji. To także doskonałe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, które lubią wykorzystywać poduszki w nietypowy sposób np. do zabawy lub dla bardzo wysokich osób, które potrzebują siedziska o większej głębokości.

Seria składa się z 17 modułów, w tym modułu narożnego, szezlonga i podnóżka. Istra może zostać wykończona dowolną tkaniną lub skórą z asortymentu BoConcept. Do wyboru 80 różnych wzorów.

Arco

Projekt: ANDERS N?RGAARD

Sofa Arco została zaprojektowana specjalnie z myślą o osobach ceniących sobie wygodę i dobry styl, ale mieszkających na ograniczonej powierzchni. Stosunkowo niewielkie wymiary modułów pozwalają zaprojektować zgrabną, elegancką, wygodną sofę, która nie wymaga wiele miejsca. Charakterystyczne przeszycia poduszek oparcia i podłokietników dodają jej wyrazu i wzmacniają wykończenie poduszek.

Seria składa się z 17 modułów, w tym modułu narożnego, szezlonga i podnóżka oraz 4 różnych rodzajów nóg. Arco może zostać wykończona dowolną tkaniną lub skórą z asortymentu BoConcept. Do wyboru 80 różnych wzorów.

Nago

Projekt: ANDERS N?RGAARD

Sofę charakteryzuje zwarta forma, klasyczny wygląd i komfort użytkowania, dzięki wysokiemu oparciu i szerokim podłokietnikom. Oparcie można regulować, a tym samym odpoczywać w różnych, mniej lub bardziej swobodnych pozycjach.

Seria składa się z 11 modułów, w tym modułu narożnego, szezlonga i podnóżka. Pozwala to na stworzenie dowolnej kombinacji sofy, od bardzo małej, 2-osobowej, po obszerną sofę w kształcie litery "U".

Wykończenie: dowolna tkanina lub skóra z asortymentu BoConcept, do wyboru 80 różnych wzorów.

Seto, Imola, Monte

Któż z nas nie marzy o wygodnym fotelu po całodziennym bieganiu? Fotele z nowej kolekcji są spełnieniem marzeń zabieganych, przepracowanych mieszkańców wielkich miast. Zapraszają do relaksu, wytchnienia, wyciszenia. Fotel Seto zaprojektowany przez Henrika Pedersena ma swoje korzenie we wzorach z lat 60. i bardzo współczesne detale. Anders N?rgaard, projektując fotel Monte także nawiązał do sprawdzonych, klasycznych mebli. Kultowy fotel Imola został uzupełniony o podnóżek. Piękne linie, wysmakowany kształt, aura luksusu i solidności sprawiają, że wszystkie nowe fotele sprawdzą się w domu i w biurze.

Fotele mogą być wykończone dowolną tkaniną lub skórą z asortymentu BoConcept, do wyboru 80 różnych wzorów.

Morini

Projekt: HENRIK PEDERSEN

Klasyczny mebel, o minimalistycznym kształcie i pięknych, nieco surowych liniach powinien stać się centralnym punktem wnętrza. Morini nie jest jednak meblem "do podziwiania", jego walory użytkowe dorównują urodzie. Najbardziej stylowo i elegancko wygląda w obiciu skórzanym.

Oceń artykuł
3,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: BoConcept

Polecamy Ci również

Zobacz także