Sztuka ludowa jest znowu modna! Motyty folkowe pojawiają...

Sztuka ludowa jest znowu modna! Motyty folkowe pojawiają...

Sztuka ludowa jest znowu modna, a jej motywy zainspirowały projektantów polskiej marki Pinio do stworzenia unikatowej kolekcji mebli dla dzieci - Filo!

Pokój dziecięcy w aranżacji z meblami FiloWiele rodziców zgodzi się, że folk to ich korzenie i przynależność. Łączność między prostotą, misterną pracą i miejscem dla ich dzieci w super nowoczesnym świecie. To spokój wsi, zapach wiatru i pieczonego chleba, codzienność w kolorze świątecznych wstążek i czerwone korale. We współczesnym zaganianym świecie, domowy azyl mebli z kolekcji Filo z nawiązaniem do sztuki ludowej koji i pozytywnie nastraja.

Czytaj także: Polski folk wraca na salony. Kwieciste poduchy, ptaki na zasłonach i kogut w ramce to wnętrzarskie hity

Meble dziecięce z zestawu Filo inspirowane są trendami folk design. Produkty z tej linii to połączenie litego drewna sosnowego i naturalnego filcu. Charakterystycznym elementem kolekcji są uchwyty wzbogacone kolorowym filcem, które jednoznacznie określają indywidualizm mebli. Dzięki bogatej gamie kolorów istnieje możliwość aranżacji pokoju zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wystarczy ozdobić uchwyty odpowiednimi kolorami filców, które są dołączone do mebli.Pokój dziecięcy w aranżacji z meblami Filo Szuflady oraz drzwi w kolekcji Filo dzięki wysokiej klasy prowadnicom i zawiasom, wyposażone są w cichy system ich zamykania - nie bez znaczenia, kiedy nasza pociecha właśnie zaczyna popołudniową drzemkę.

Meble z kolekcji Filo występują w dwóch kolorach - brąz + biały oraz brąz + ecru.

Czytaj także: Wiklinowe meble wracają do mody przez to, że młodzi zapożyczają się, żeby kupić mieszkanie. Na wyposażenie już nie wystarcza

"Sztuka ludowa jest ważna, bo dzięki niej obcujemy z tym, co jest prawdziwe, niewymuszone, co jest wytworem nieskrępowanej wyobraźni, potrzebą chwili, wartością samą w sobie" - opowiada o kolekcji Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.

Wszystkie produkty Pinio są atestowane, zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Meble malowane są wyłącznie ekologicznymi i atestowanymi farbami.

Oceń artykuł
3,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także