Szuflada grzewcza

Szuflada grzewcza

Mogłoby się wydawać, że o sprzętach gospodarstwa domowego wiemy już wszystko i każde już poznaliśmy. Jednak nieodkrytą tajemnicą pozostaje dla większości szuflada grzewcza. Zamontowana najczęściej pod piekarnikiem lub ekspresem do kawy znacząco poszerza funkcjonalność naszych kuchni i wiedzę o gotowaniu.

szuflada grzewcza

Trzymaj ciepło w szufladzie

Główne zalety szuflady grzewczej opierają się na wielu przykładach wykorzystania jej funkcji. Amatorów ciasta drożdżowego z pewnością ucieszy fakt, iż dzięki szufladzie przyspieszymy jego dojrzewanie, znacząco skracając tym samym czas oczekiwania na słodkości. Każdy miłośnik kawy doceni natomiast funkcję podgrzewania filiżanek. Wszyscy wielbiciele „małej czarnej” doskonale bowiem wiedzą, iż kawę podaje się jedynie w podgrzanych  do ok. 50 st. C filiżankach, dzięki czemu wydobywamy z niej pełnię smaku i aromatu. Ponadto, dzięki wytrzymałości szuflady do 25 kg możemy wykorzystać ją do podgrzewania posiłków, a nawet do ich delikatnego dogotowywania. Idealnie sprawdzi się również przy rozmrażaniu potraw, a także utrzymywania w cieple gotowych już dań.

szuflada - podgrzewacz

Zawsze pewny rezultat

Komfort obsługi szuflady zapewnia bezstopniowa regulacja temperatury w zakresie od ok. 30 do 80 st. C. Na wyposażeniu znajdują się także prowadnice teleskopowe, dzięki którym bez żadnego wysiłku wysuniemy szufladę nawet przy pełnej jej zawartości. Ponadto, urządzenie jest wykonane ze stali szlachetnej, przez co z łatwością zadbamy o jego czystość.

Szuflada grzewcza HSC140652                                    

  • bezstopniowa regulacja temp. w zakresie od ok. 30 do 80 st. C
  • pojemność 20 l                                                     
  • maksymalne obciążenie 25 kg
  • prowadnice teleskopowe
  • cena: 2229 zł
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także