Tajemnica funkcjonalności ukryta w... szafie

Tajemnica funkcjonalności ukryta w... szafie

Właściwe zaprojektowanie wnętrza szafy ma kluczowe znaczenia dla funkcjonalności naszego mieszkania. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, dobrze zaplanowane półki w szafie pomogą utrzymać porządek i ułatwią przechowywanie rzeczy.

Gospodarcza szafa IndecoOkazuje się także, że ten mebel kojarzony z przechowywaniem ubrań w ostatnim czasie znacznie zwiększył swoją rolę i jest doceniany jako element dekoracyjny spełniający coraz częściej zadanie funkcjonalnego schowka.

O czym pamiętać przede wszystkim? O miejscach na przechowywanie rzeczy; nie tylko ubrań i walizek, ale wszystkich innych urządzeń, które lepiej ukryć za pięknymi drzwiami funkcjonalnej szafy. Dzięki specjalnym uchwytom i nowoczesnym rozwiązaniom problemem przestanie być przechowywanie żelazka czy odkurzacza. - Uchwyt na żelazko czy specjalny uchwyt na rurę od odkurzacza, to elementy które stają się coraz bardziej popularne i pozwalają w praktyczny sposób przechowywać urządzenia - mówi przedstawiciel firmy Indeco S.A.

Szafa doskonale sprawdza się też jako miejsce porządkujące mieszkanie. Większe rzeczy i drobiazgi pochowane za ozdobnymi frontami szaf dobrze wpływają na każde wnętrze szczególnie niewielkich mieszkań, które w ten sposób zyskują potrzebną przestrzeń i efekt uporządkowania.

- Dlatego od naszych klientów, coraz częściej dostajemy zapytania o projekt i propozycję odpowiedniego mebla - szafy umiejscowionego nie tylko tradycyjnie np.: w przedpokoju, ale również tworzącego zabudowę mało funkcjonalnego kąta w kuchni czy w łazience. Szczególnie w małych mieszkaniach, gdzie znaczenie właściwego wykorzystania nawet najmniejszej powierzchni ma ogromne znaczenie - dodaje przedstawiciel INDECO.

Warto dodać, że w obecnej sytuacji, kiedy fronty szaf mogą być w każdym kolorze lub dodatkowo ozdobione, np.: suszonymi kwiatami przywiezionymi z wakacyjnej podróży, wyznaczenie szafom kluczowego miejsca w mieszkaniu, ma swoje uzasadnienie nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Indeco

Polecamy Ci również

Zobacz także