Tapety jako element wykończenia

Tapety jako element wykończenia

Klasyczne wnętrza nigdy nie wychodzą w z mody. Elegancja, wygoda i dobry smak - tymi określeniami można je określić. Nieodłącznym elementem wykończenia ścian w stylu klasycznym są tapety.

Tapety Escolys dostępne są w Salonach Dekorian

Jest to propozycja dla osób, które cenią tradycję, elegancję i prostotę. Styl klasyczny nie jest oszczędny. Tutaj doskonale sprawdzą się dywany, tapety oraz bogate dodatki. Nie znaczy to jednak, że wszystkie wnętrza w stylu klasycznym można określić mianem przepychu. Także tutaj mowa o dobrym smaku i wyczuciu. Klasyka to także umiar i harmonia. Styl klasyczny odwołuje się minionych epok. Architektura wnętrz w dużej mierze czerpie ze stylu szlacheckich dworków. Bardzo często korzysta z motywów kwiatowych.

Jakich barw użyć w aranżacji?

Klasyczne wnętrza to także klasyczne kolory - od delikatnej bieli i szarości, przez krem, beż aż do brązu i czerwieni. Wzory powinny być drobne, nienarzucające się, a zarazem wyraźne i zapadające w pamięć. Idealnym pokryciem ścian są tapety. Szeroka gama klasycznych tapet Escolys dostępna w Salonach Dekorian sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne kolory i eleganckie materiały dodają elegancji i dworskiej nuty każdemu wnętrzu. Należy przy tym pamiętać, że ściany pokryte materiałowymi tapetami są niesłychanie ciepłe i przytulne.

Klasyczna kwiatowa tapeta może występować także jako pojedynczy akcent w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Współczesna aranżacja wnętrz to zabawa kolorem, formą, a także stylami.

Tapety Escolys w zależności od wzoru, mają wysokość od 275 do 282 cm oraz szerokość 30 metrów. Aby uniknąć łączenia brytów kładzie się ją poziomo.

 

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Juicy Marketing, Dekorian

Polecamy Ci również

Zobacz także