Tapety z motywem drzew

0
Tapety z motywem drzew

The Contemporary Selection marki Cole&SonKtóż z nas nie lubimy kontaktu z naturą. Chętnie spędzamy każdą minutę swojego wolnego czasu wśród dziewiczej przyrody. Może czas zaprosić jej ponadczasowość, piękno i niepowtarzalność do swojego wnętrza? Niemożliwe? A jednak!

Na rynku od kilkunastu lat dostępna jest kolekcja tapet z kultowym już wzorem w drzewa firmy Cole&Son. Całą unikalną linię prezentuje katalog The Contemporary Selection, który zawiera zbiór niekwestionowanie najlepiej sprzedających się wzorów marki przez ostatnich kilkanaście lat. Motyw majestatycznych drzew jest nie tylko ponadczasowy ale i niebanalny w swej surowości i prostocie. Unikalne wzory tapet z katalogu The Contemprary Selection świetnie połączą nasze wnętrza z naturą. Szczególnie polecane są one do małych i niskich pomieszczeń, ponieważ pnące się drzewa optycznie podwyższają wnętrze, dodając mu przestronności.

The Contemporary Selection marki Cole&SonNajpopularniejszą tapetę Cole&Son zaprojektowano tak, by tło odbijało pomieszczenie jak lustro. W ten sposób uzyskano niepowtarzalny efekt świetlny. Na zdecydowanej większości tapet wzór drzew utrzymany jest w barwach ciepłych - stonowanych beżach i brązach a także pastelowej oliwce. Efektywnie prezentują się również egzemplarze z białymi drzewami na fioletowym tle.

Ty też możesz je mieć! Jeśli chciałbyś obejrzeć katalog - wejdź na stronę salonnina.pl lub odwiedź SALON. Jesteśmy w poznańskiej Galerii wyposażenia wnętrz Arkada.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: www.salonnina.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także