Technologia postarzania wyrobów brukowych

Technologia postarzania wyrobów brukowych

Proces ten polega na dodatkowej obróbce produktu, tak aby uzyskać efekt ekskluzywnego, patynowanego bruku. Zaawansowana technologia firmy BRUK umożliwia w pełni kontrolować proces, dzięki czemu finalny efekt jest w pełni przewidywalny.

Nestor to linia wyrobów brukowych wykonana z użyciem innowacyjnej technologii postarzania. Proces ten polega na dodatkowej obróbce produktu, tak aby uzyskać efekt ekskluzywnego, patynowanego bruku. Zaawansowana technologia firmy BRUK umożliwia w pełni kontrolować proces, dzięki czemu finalny efekt jest w pełni przewidywalny.

Takie rozwiązanie skierowane jest do miłośników nieszablonowych rozwiązań. Nawierzchnia wykończona postarzanymi elementami betonowymi tworzy niezwykły styl nadając otoczeniu ciepły, harmonijny i nieco nostalgiczny klimat.

Kostka imitująca postarzany kamień doskonale komponuje się niemalże z każdym typem domu i ogrodu. Dzięki swojej aksamitnej powierzchni kostki idealnie współgrają zarówno z otoczeniem w stylu rustykalnym, nowoczesnym, jak i staromiejskim.

Oryginalność i niepowtarzalność linii wyrobów Nestor, ciekawa paleta barw oraz różnorodność wzorów sprawia, iż kostki znajdują zastosowanie zarówno w kompleksach miejskich jak i przydomowych zaciszach.

Wyroby postarzane Nestor dostępne są na wzorach Bruk Prosty I, Mosaic, Fantazja oraz Dekor. Wszystkie produkty występują w kolorach: light, dark, color oraz gothic. Dodatkowo przy produkcji zastosowana została innowacyjna technologia Bruk Protect Quality, zabezpieczająca powierzchnię przed zabrudzeniami i wilgocią.

Wyroby Nestor dostarcza na rynek firma BRUK Sp. z o.o. - wiodący producent szlachetnej kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej oraz właściciel marki Modern Line.

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: bruk@bruk.info.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także