Technologia Silence Key (Sil-K): klucz do komfortu

0
Technologia Silence Key (Sil-K): klucz do komfortu

Firma Franke, jako wiodący producent okapów kuchennych, oferuje zróżnicowany wybór modeli okapów, od tradycyjnych, dobrze znanych form i kształtów, po formy nowoczesne wręcz awangardowe.

Okap Bridge firmy FrankeWszystkie modele okapów Franke charakteryzuje wysoka jakość materiałów i wykonania, a także wysoka wydajność i cicha praca.

Stosowane są nowoczesne,energooszczędne silniki o wydajności do 880 m 3 /h, przy jednoczesnym ograniczaniu hałasu do minimum. Projektanci Franke szczególną wagę przykładają do komfortu akustycznego podczas użytkowania okapu, szczególnie dzisiaj kiedy kuchnie coraz częściej stanowią integralną część otwartej strefy dziennej mieszkania czy domu.

Głośność okapu jest jednym z tych parametrów, na które warto więc zwrócić uwagę wybierając sprzęt do domu. Chociaż nie wpływa ona na wydajność urządzenia, jednak decyduje o komforcie pracy w kuchni.

Producenci okapów kuchennych wprowadzają stale nowe udoskonalenia do swoich produktów, dzięki którym urządzenia będą ciche, nie rezygnując jednak z ich wydajności. Opracowany przez Franke system Sil-K (Silence Key) to najbardziej ciche rozwiązanie, jakie kiedykolwiek zostało wprowadzone na rynek. Dostępne jest w kilku modelach z oferty firmy, m.in. w okapie Brick Sil-K. Jest on tak cichy, że trzeba dokładnie nasłuchiwać, aby go usłyszeć.

System redukcji drgań sprawia, że okap z technologią SIL-K jest 16 razy bardziej cichy, niż model, w którym nie zastosowano tego rozwiązania. Wybierając okap należy pamiętać o tym, że głośność urządzenia nie powinna przekraczać poziomu 60 dB. Okap Brick z zastosowaną technologią Sil-K emituje hałas o natężeniu zaledwie 55 dB, co możemy porównać z odgłosami cichej rozmowy w salonie. Inne modele z technologią Sil-K to Bridge, Imagine.

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: PR Estoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także