Telewizor przyszłości

Telewizor przyszłości

Dzisiejsze telewizory służą już nie tylko do oglądania filmów i programów. Najbardziej nowoczesne modele umożliwią nam wykonywanie połączeń głosowych i wideo, surfowanie po Internecie i oglądanie obrazu w trójwymiarze.

Obecnie nowoczesne telewizory z płaskim ekranem są już prawie standardem w naszych domach. Wykorzystane przy ich produkcji technologie nie tylko pozwalają nam cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi w wysokiej jakości, ale także wyposażają nasz sprzęt RTV w szereg rozmaitych użytecznych funkcji.

telewizor LEDPrzykładem takiego nowoczesnego, ale przystępnego cenowo telewizora jest Philips LED 3D Smart z serii 5008. Zapewnia on niezwykłą intensywność wrażeń podczas oglądania oraz komfortowe oglądanie trójwymiarowego obrazu. Posiada wbudowaną kartę Wi-Fi, program Skype umożliwiający łączenie się
z przyjaciółmi i rodziną oraz szeroką gamę aplikacji internetowych.

Telewizor LED 3D Smart jest wyposażony w dwustronny system Ambilight, który optycznie poszerza ekran. Polega to na emitowaniu na ścianę łagodnej poświaty, której barwa jest automatycznie dostosowywana do oglądanego przez nas obrazu. Kolor poświaty jest jednocześnie dopasowywany do koloru ściany, dzięki czemu jest ona zawsze idealnie zestrojona z obrazem.

Technologie LED Full HD oraz Perfect Motion Rate zapewniają wysoką jakość obrazu: szczegółowość w połączeniu z wysoką jasnością obrazu i niewiarygodnym kontrastem, wyjątkowe przetwarzanie obrazu, częstotliwość odświeżania poszczególnych klatek, a także doskonałe możliwości przyciemniania i technologii podświetlenia. Natomiast zaawansowana technologia cyfrowego przetwarzania obrazu zwiększa zawartą w nim liczbę linii i pikseli, dzięki czemu uzyskujemy obraz o bardzo dużej ostrości, głębi i ilości szczegółów. Obraz o tej jakości można uzyskać z dowolnego źródła. Telewizor LED 3D Smart umożliwia również przekonwertowanie każdego obrazu 2D w żywy i doskonały obraz 3D. Wygodne okulary 3D są stylowe, lekkie i nie wymagają baterii.

telewizor do salonu

Telewizor ten posiada całą gamę użytecznych funkcji. Możemy za jego pomocą wykonywać połączenia głosowe i wideo przez program Skype - wystarczy podłączyć kamerę i możemy cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku, siedząc na wygodnej kanapie w salonie. Wbudowana karta Wi-Fi sprawi, że szybko i łatwo połączymy się z siecią, by uzyskać dostęp do stron www
i rozrywki, a także umożliwi wymianę multimediów w domu. Aplikacje Smart TV pozwolą na wypożyczanie i strumieniowe przesyłanie bezpośrednio do telewizora filmów, nagrań, gier i nie tylko.

Telewizorem LED 3D Smart możemy również sterować za pomocą iPada lub smartfona. Prawda, że wygodnie? Teraz możemy korzystać z technologii przyszłości nie wstając fotela!

Sugerowana przez producenta cena telewizora to 4699 zł.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Philips

Polecamy Ci również

Zobacz także