Tkaniny w geometryczne wzory

Tkaniny w geometryczne wzory

Design, tak jak moda, nieustannie się zmienia. Często zatacza koło inspirując się trendami sprzed wielu lat. Tak ewaluowało abstrakcyjne, geometryczne wzornictwo.

kolorowe tkaninyChoć swoją formą nawiązuje do popularnego w latach 50. i 60. stylu pop-art, bazuje na nieco bardziej uproszczonych kształtach i spokojniejszych barwach. Taka właśnie jest linia Ingrid - nowość w ofercie Dekoria.pl.

Geometria doskonale komponuje się z prostymi formami. Na nowo "ubiera" wnętrze nadając mu indywidualnego charakteru. Dlatego idealnie wpisuje się w współczesny, minimalistyczny design, ożywiając zimną, często surową przestrzeń. Odważne kształty w połączeniu z wyrazistą kolorystyką dają wrażenie głębi oraz ruchu. Przyciągają wzrok, a zarazem dają uczucie pełnej harmonii. Odnosimy wrażenie, że każdy przedmiot zajmuje swoje ściśle określone miejsce, natomiast dodatki zostały wybrane z niebywałą precyzją. Regularny, powtarzalny wzór, porządkuje przestrzeń, budując efektowną i ciekawą aranżację.

Chcąc odmienić wystrój wnętrza, nie musimy przeprowadzać gruntownej metamorfozy mieszkania. Często wystarczą drobne dekoracje, które wniosą do pomieszczenia odrobinę świeżości. Zadanie ułatwi nam kolekcja Ingrid - nowość w ofercie internetowego sklepu Dekoria.pl. Naturalne tkaniny pokryte modnym wzorem stanowią idealne uzupełnienie wnętrz urządzonych w stylu młodzieżowym czy nowoczesnym. Poduszki, zasłony i inne elementy dekoracji "ubrane" w abstrakcyjne linie, prostokąty czy koła będą ciekawymi elementami aranżacji pomieszczenia.

Tekstylia domowe w modnych, współczesnych deseniach dają nieprzebrane możliwości dekoratorskie. Stanowią jedną z łatwiejszych metod na efektowną zmianę wystroju, nie wymagając przy tym dużych nakładów finansowych.

Oceń artykuł
3,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także