Toaletka dla nowoczesnej kobiety

Toaletka dla nowoczesnej kobiety

Toaletka jest najlepszą ozdobą sypialni każdej kobiety. Tworzy ona obszar intymności, który wiąże się z najbardziej kobiecymi czynnościami – z dbałością o urodę i jej podkreślaniem poprzez pielęgnację, kosmetyki czy biżuterię.

nowoczesna toaletkaNa przestrzeni dziejów zmieniają się kanony piękna i rodzaje środków poprawiających wygląd, ale niezmiennie potrzebne jest posiadanie w domu takiego miejsca, gdzie można w spokoju i wygodzie o niego zadbać.
W skład zestawu mebli do sypialni Verano firmy Mebin wchodzi toaletka, która jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych kobiet, doceniających jej prostą formę, szlachetny wygląd i staranne wykonanie. Zgodnie z filozofią wzornictwa producenta, proste i wygodne kształty współczesnych mebli wcale nie muszą być minimalistyczne i surowe. Wręcz przeciwnie - w doborze ich kolorystyki, w zestawieniach materiałowych i układzie aplikacji widać starannie przemyślaną koncepcję, dzięki której meble te są prawdziwą ozdobą pomieszczenia, a jednocześnie dobrze spełniają swoją użytkową rolę.
Podstawowym walorem decydującym o funkcjonalności toaletki jest odpowiednia organizacja przestrzeni. Zapewnią je wygodne szuflady przydatne do przechowywania kosmetyków i akcesoriów. Dwie mniejsze umieszczono w nadstawce, w toaletce zaś, znajduje się szeroka, przestronna szuflada na przykład na biżuterię. Dzięki nim zyskujemy wolną przestrzeń na blacie, która może zostać wykorzystana  jako miejsce dla wyeksponowania efektownych bibelotów, czy choćby ozdobnego flakonika perfum.

toaletka Veranotoaletka z nadstawką

Toaletka Verano to mebel dwukolorowy, którego kolorystyka oparta jest na kontrastowym połączeniu białych i brązowych elementów. Wraz z nadstawką tworzy prostą, nowoczesną konstrukcję osadzoną na prostokątnej podstawie. Blaty pokryte są białymi taflami o eleganckim połysku. Boki i fronty szuflad umieszczonych w nadstawce zostały ozdobione drewnem wybarwionym w ciepłym kolorze antycznego orzecha, z wyraźnie zaznaczonym naturalnym rysunkiem słojów. Niebanalną ozdobą mebla jest obicie frontu dolnej szuflady i podstawy białą skórą ekologiczną. Odzwierciedla to modny obecnie trend wystroju sypialni, zgodnie z którym meble ozdabia się tapicerowanymi zagłówkami i nawiązującym do nich obiciem ścian. Taki sam materiał został użyty w wygodnym tapicerowanym siedzisku szerokiego stołka wspartego na drewnianych nogach. Dopełnieniem toaletki jest ścienne lustro w dekoracyjnej ramie, na której umieszczono biało-brązowe detale korespondujące z układem kolorystycznym elementów stołka. I właśnie zestawienie tych trzech brył – toaletki, stołka oraz lustra najlepiej uwidacznia przemyślaną kompozycję tego mini zestawu.  Dzięki niej podkreślona została odrębność przestrzeni, którą meble te tworzą w pomieszczeniu – wyodrębniony w nim kącik toaletowy staje się osobnym miejscem, prawdziwym kobiecym azylem.

Toaletka Verano dodaje szyku sypialni urządzonej elementami z tego zestawu. Pięknie zaprezentuje się również na tle innych białych mebli. Przede wszystkim jednak posiada funkcję praktyczną, której nie może pełnić żaden inny sprzęt. Niezależnie więc od tego, jak wiele czasu pani domu spędza przed lustrem, zawsze znajdzie w niej doskonałe miejsce na swoje skarby.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Afir

Polecamy Ci również

Zobacz także