Toalety ekologiczne

0
Toalety ekologiczne

Brak przestrzeni tradycyjnego kołnierza, zredukowanie ilości wody potrzebnej do spłukiwania aż o 33 % oraz komfort użytkowania. Tak w skrócie można opisać zalety innowacyjnej miski z podwieszanej z serii GAP z innowacyjną technologią Clean Rim.

aranżacja łazienki

Odpowiedzią marki Roca na rosnące oczekiwania współczesnych konsumentów jest wprowadzanie innowacji zarówno w nowych jak i w dostępnych już produktach. Najlepszym tego przykładem jest kompakt WC GAP udoskonalony o technologię Clean Rim, dbającą o komfort użytkowania konsumenta na co dzień. Podwieszana miska WC GAP została zaprojektowana według idei funkcjonalnego designu, definiującej potrzeby indywidualnych klientów oraz wdrażającej pomysły odwołujące się do najnowszych trendów.

Clean Rim – czyli technologia  w służbie ekologii

Innowacją technologii Clean Rim jest nowoczesny sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania w misce WC, dystrybuujący ją w kilku kierunkach. Taka metoda umożliwia dokładne obmywanie miski i jednocześnie zredukowanie ilości potrzebnej do spłukiwania wody aż o 33%. Z kolei brak  tradycyjnego kołnierza zapewnia produktowi estetykę, a dodatkowo pomaga w dbaniu o jego czystość i higienę. Zredukowanie kołnierza przez projektantów Roca pozwoliło również wyeliminować strefę nieoszkliwionych, trudno dostępnych zakamarków, w których gromadziły się zarazki.

toaleta ekologicznawc podwieszane

Niewątpliwym atutem podwieszanej miski WC GAP Clean Rim jest również system ukrytego mocowania. Upraszcza on czyszczenie, zapobiega gromadzeniu się brudu oraz eliminuje powierzchnię rozwoju bakterii. Do podwieszanej miski WC GAP Clean Rim firma Roca proponuje stelaże podtynkowe Duplo Compacto oraz Pro.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Roca

Polecamy Ci również

Zobacz także