Trend XXI wiek, jeden z czterech trendów MAGNAT na 2012 rok

0
Trend XXI wiek, jeden z czterech trendów MAGNAT na 2012 rok

Trend XXI wiek, jeden z czterech trendów MAGNAT na 2012 rok, jest synonimem współczesności, połączeniem dwóch światów: realnego i wirtualnego.

Tak jak w sieci spotyka się różne osobowości, tak w trendzie XXI wiek zestawione są różnorodne kultury, struktury i komponenty. Wirtualne, geometryczne motywy są nowoczesne i funkcjonalne, stąd doskonale wpisują się w design wnętrz.

Dzięki wysmakowanej kolorystyce farb MAGNAT, nadającej charakter wnętrzu, staje się ono delikatne i powabne. Subtelne kolory, z Różanym Rodonitem na czele, uzupełniają się wzajemnie, tworząc jego niezwykłą atmosferę. To kolory dedykowane do eleganckich i dojrzałych wnętrz.

System Dekoracyjny Metallico MAGNAT Style intrygująco załamuje światło, dostarczając niezwykłych wizualnych wrażeń. Wnętrze nabiera oryginalnego charakteru. Z kolei piękny system dekoracyjny Pergameno MAGNAT Style wprowadza do wnętrza przestrzenną strukturę. W zależności od wybranych odcieni, może ona wypełnić wnętrze beztroskim optymizmem lub subtelnym spokojem.

Ergonomia przestrzeni i dostępność mediów, zwykła ludzka praktyczność i wysoka jakość produktów to wartości wymieniane jako najważniejsze przez projektantów wnętrz i designerów. Dopiero w tak wymagających wnętrzach człowiek XXI wieku może znaleźć czas na refleksję, zadumę i marzenia.

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Magnat

Polecamy Ci również

Zobacz także