Trendy kolorystyczne 2013 według Para Paints

0
Trendy kolorystyczne 2013 według Para Paints

Jak co roku producenci kanadyjskich farb PARA Paints ogłosili trendy kolorystyczne, które dominować będą w naszych wnętrzach.

Trendy kolorystyczne 2013 według Para Paints - zdjęcie 1W styczniu 2013 roku na Interior Design Show w Toronto producenci farb PARA Paints zaprezentowali paletę barw, które powinny pojawić się w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Na paletę składa się 75 nowych odcieni. Przeważają wśród nich kolory ziemi, pastele, lekko rozbielone tony. Nie zabraknie także odważnych propozycji - żywych i nasyconych kolorów.

Nowa paleta PARA Paints, bazując na obecnych i przyszłych trendach, opiera się na barwach fioletowo-różowych, lawendowych oraz naturalnych - nawiązujących do kolorów plaż egzotycznych krain. Pojawiają się w niej także intensywne pomarańcze, energetyczne żółcie oraz barwy inspirowane kolorami pawiego ogona i szafirem morza.

Producenci farb PARA Paints poszli w tym roku o krok dalej, przekazując swoim klientom ponadczasowe porady dotyczące łączenia barw, które obrazuje 56 zestawień kolorystycznych. Zestawienia te nie tylko ułatwią decyzję o wyborze dominującego koloru, pomogą także we właściwym doborze zasłon, dywanów i wszelkich dodatków.

najmodniejsze kolory 2013 - ciepłe
najmodniejsze kolory 2013
najmodniejsze kolory 2013 - ciemne
Oceń artykuł
4,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Juicy Marketing, PARA PAINTS

Polecamy Ci również

Zobacz także