Trendy MAGNAT 2012 - multikulturalizm wkracza do naszych...

0
Trendy MAGNAT 2012 - multikulturalizm wkracza do naszych...

W różnorodności, na styku kultur i silnych, otwartych tożsamości rodzi się nowy odbiór wartości estetycznych, nowe oblicze piękna.

Multikulturalizm - nowy trendy 2012 od firm MAGNATMultikulturalizm, jeden z czterech trendów MAGNAT na 2012 rok, wyrósł z różnorodności kultur wzajemnie na siebie oddziałujących. Malowanie i tworzenie nowych przestrzeni jest ponadczasową przyjemnością. Ma to swoje odbicie we współczesnych wnętrzach. Komunikacja barw zestawionych w pomieszczeniach prowadzi do szczególnego efektu, powstałego w wyniku tego niecodziennego dialogu. Wyjątkowe zestawienie odcieni, niczym zestawienie różnych osobowości, jednocześnie kontrastuje i podkreśla się wzajemnie. Bogactwo różnorodności, poszukiwanie neutralnego tła i odkrywanie nowego oblicza piękna, stanowią fundament tego trendu. Czytaj także: Odcienie idealne do Twojego mieszkania - cztery nowe kolory Jedynka(R) Ogród Barw

Kontrastowe zestawienie kolorów wprowadza do wnętrza dynamikę zachęca do dialogu. Płynie z niego pozytywna energia i ważna lekcja tolerancji. Kolory farb MAGNAT - namiętny "Ognisty Karnelian" i gorący "Piasek Pustyni", stanowią uzupełniający się nawzajem zgrany duet. Kreują nową przestrzeń przesiąkniętą duchem akceptacji. Tak jak bohaterowie trendu szukają wspólnego języka, tak te kolory tworzą między sobą niepowtarzalną komunikację.

Wnętrza zaaranżowane z wykorzystaniem kolorów farb MAGNAT z trendu Multikulturalizm są indywidualne, wyrażają nasze pasje i zainteresowania. Kolory nacechowane emocjonalnie, będące wyrazem naszej osobowości, przeżyć czy korzeni, stają się elementami budującymi przestrzeń.

Czytaj także: MAGNAT ogłosił cztery trendy kolorystyczne na rok 2012! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Mój dom mówi o mnie. Jest w nim miejsce na spotkania, rozmowy i zabawę. Tutaj spotyka się autentyczną osobowość zakodowaną w wysmakowanym języku designu. Kolory, które lubimy, kształty, które nas zachwycają...

To nasz styl życia, to my!

Oceń artykuł
4,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także