Turbokominek(R) eLka Glass - więcej ognia w naszym domu!

0
Turbokominek(R) eLka Glass - więcej ognia w naszym domu!

Najnowszą propozycją firmy Makroterm jest niezwykle atrakcyjny narożny Turbokominek(R) eLka Glass. Poza wszelkimi walorami praktycznymi - kominek ogrzewa nie tylko pomieszczenia, ale i wodę użytkową, zapewnia domownikom niezapomniane wrażenia estetyczne.

Turbokominek eLka Glass, MakrotermZostał zaopatrzony w dwie duże szklane ramy, przez które mogą oni podziwiać piękno migocących płomieni: boczną stałą oraz frontową, która dodatkowo może się otwierać na lewą lub prawą stronę. Ukryta klamka podkreśla nowoczesny styl Turbokominka. Turbokominek eLka Glass występuje w dwóch wersjach - lewo- i prawostronnej.

Czytaj także: Prawdziwy kominek - nie tylko dekoruje wnętrze, ale i je ogrzewa

eLka Glass jest narożnym kominkiem z płaszczem wodnym, posiada wbudowany wymiennik do pracy w układzie zamkniętym, zabezpieczający układ przed przegrzaniem i wydłużający jego żywotność. Dostępny jest w mocy 14 kW. W połączeniu z Integratorem, opatentowanym przez Makroterm urządzeniem harmonizującym i optymalizującym pracę źródeł ciepła, może pełnić rolę bufora energii w układach z kolektorami słonecznymi.

Czytaj także: Blask i ciepło, bijące z płonącego kominka, potrafią wyczarować jedyną w swoim rodzaju, przytulną atmosferę

Zastosowane rozwiązania designerskie, dzięki którym ogień może być widziany z dwóch stron, sprawiają, iż pomieszczenie, w którym umieścimy Turbokominek(R) eLka Glass będzie jaśniejsze oraz cieplejsze i na pewno okaże się doskonałym miejscem do odpoczynku i spotkań towarzyskich.

Oceń artykuł
3,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Afir Biuro PR firmy Makroterm(R)

Polecamy Ci również

Zobacz także