"TX" - kabiny prysznicowe z przyszłością od firmy Sanplast

"TX" - kabiny prysznicowe z przyszłością od firmy Sanplast

Nowoczesna łazienka powinna być komfortowa, estetyczna i funkcjonalna. Idealne jej wykończenie stanowić może wygodna i elegancka kabina. Dla wszystkich wielbicieli najwyższej jakości i funkcjonalności, firma Sanplast SA stworzyła serię kabin TX. Linia ta rozszerzyła się aż o 8 nowych propozycji!

Modele drzwi skrzydłowych DJ/TX5Seria TX4, która posiada wypełnienie ze szkła o grubości 4 milimetrów została rozszerzona o dwa nowe modele: KN/TX4 i KN/TX4+Bza. Sanplast SA w 2012 roku wzbogacił także swoją ofertę o 4 kabiny z serii TX5, którą charakteryzuje pięciomilimetrowa grubość szkła: KNDJ/TX5, KND2/TX5, KN/TX5, KN/TX5+Bza, i dwa modele drzwi skrzydłowych: DJ/TX5, D2/TX5.

Czytaj także: Kolumna natryskowa to rzecz, którą warto wziąć pod uwagę, planując aranżację łazienki

Do serii, którą do tej pory stanowiły jedynie kabiny półokrągłe, dołączyły teraz kabiny narożne kwadratowe oraz prostokątne zarówno z drzwiami skrzydłowymi, jak i przesuwnymi. Kabina narożna kwadratowa KN/TX4, tak samo jak KN/TX5, może być dostępna także w komplecie z brodzikiem akrylowym zabudowanym o głębokości 6,5 cm (KN/TX4+Bza, KN/TX5+Bza). Dodatkowo rodzimy producent uatrakcyjnił ofertę linii TX o drzwi skrzydłowe DJ/TX5, które posiadają przesunięty punkt obrotu, co ułatwia ich otwieranie w małych łazienkach oraz o praktyczne drzwi przesuwne D2/TX5.

Co wyróżnia serię? Przede wszystkim funkcjonalność! Szerokie profile aluminiowe z odpowiednio zaprojektowaną komorą gwarantują stabilność konstrukcji. Kabiny TX ułatwiają niwelację krzywizny ścian dzięki regulowanej konstrukcji przyściennych profili. Dzięki możliwości wsuwania i wysuwania profili względem siebie uzyskujemy z każdej strony możliwość regulacji od kilku do kilkunastu milimetrów.

Czytaj także: Prysznic bez brodzika - taka kabina ułatwia życie osobom starszym

Kabina prysznicowa KN TX5Na uwagę zasługuje także system jezdny oparty o zespół samoregulujących odpinanych rolek montowanych bezpośrednio na szybie, co likwiduje ewentualne luzy drzwi oraz pozwala na odchylenie ich w szerokim zakresie. Możliwość odpięcia drzwi ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Zespół regulowanych rolek łożyskowych upraszcza także samo przesuwanie i poziomowanie drzwi, a zamknięcie na taśmę magnetyczną gwarantuje szczelność. Wygodne otwieranie umożliwiają solidne, chromowane zawiasy i estetyczny uchwyt, który może pełnić również funkcję wieszaka.

Co jeszcze? Szeroki wybór! Różne kolory profili i wzory szkła dają większą możliwość dopasowania kabiny do reszty wyposażenia łazienki. Kabiny dostępne są w 5 wzorach szyb: transparentne W0, Cora CR, Grey GY lub z sitodrukiem W14 lub W15 w zależności od modelu kabiny, profile natomiast dostępne są w 3 kolorach. Zwłaszcza te w kolorze srebrnym matowym i srebrnym błyszczącym są nowoczesnym, modnym i funkcjonalnym rozwiązaniem do łazienki.

Czytaj także: Zalety posiadania prysznica - doceniamy je zwłaszcza rano

Co jeszcze? Komfortowe wymiary! 190 cm wysokości zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania. Dodatkowo komfort kąpieli zapewnia zróżnicowana szerokość wejścia, od 44 cm w przypadku KN/TX5, aż do 69 cm w kabinach KNDJ/TX5.

Nowe modele serii TX z pewnością przypadną do gustu wszystkim wielbicielom prysznicowych przyjemności. Komfortowe użytkowanie, funkcjonalność, elegancki design oraz szeroki wybór kabin i drzwi to główne walory linii TX.

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także