Tynki dekoracyjne Metropolis

Tynki dekoracyjne Metropolis

Dekoracyjne tynki Metropolis to designerska rewolucja, która wkracza na polski rynek. Nowoczesny look, ekologiczny skład, wysoka zmywalność i zwiększona wytrzymałość łamią wszystkie tynkowe stereotypy.

Tynk dekoracyjny Metropolis świetnie sprawdza się we wnętrzach w stylu industrialnym.Swoboda w aranżowaniu przestrzeni za pomocą faktur, opalizacji, połysku i koloru jest inspirująca. Dlatego salony Dekorian wprowadziły na rynek polski tynki Metropolis, które występują w dwóch liniach: Urban Effects oraz Colors. Kolekcja Urban Effects to ambasador industrialnego, betonowego i surowego klimatu pofabrycznej architektury. Reprezentuje go m.in. tynk Bronx imitujący prawdziwy beton. Efekt ten zainspirowany został charakterystycznymi ulicami przedmieść Nowego Jorku. Szorstka struktura tynku daje nam nieograniczone możliwości w uzyskaniu ulicznego klimatu przy wkomponowaniu w ścianę np. papieru, zdjęć czy grafiki. Dla osób ceniących sobie bardziej subtelne wykończenia firma Metropolis proponuje tynki z linii Colors. Np. Styl Mito imitujący blask piasku, złote refleksy przywołuje wspomnienia o zaginionych cywilizacjach.

Design to nie wszystko

Ogromnym atutem tynków Metropolis jest ich łatwa aplikacja oraz wysoki poziom zmywalności. Dzięki nowoczesnej technologii zamierzony efekt możemy osiągnąć już po nałożeniu jednej warstwy. Dodatkowo otrzymujemy także wydłużony otwarty czas pracy z tynkiem, który pozwala formować i aplikować masę znacznie szybciej. Wysoka paroprzepuszczalność oraz hydrofobowość to kolejne zalety cechujące tynki Metropolis. Dekorując ściany w naszych mieszkaniach czy loftach warto pamiętać o tym, aby zabezpieczyć je przed wilgocią czy grzybem.

Hydrofobowe elementy zawarte w składzie tynków pozwalają swobodnie oddychać ścianie oraz zapobiegają zwilgoceniu oraz pochłanianiu cząsteczek wody z otoczenia. Dodatkowo w tynkach z linii Urban Effects całość zabezpieczona jest lakierem na bazie akrylowo - lateksowej co podnosi ich odporność na różne zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne.

Tynki Metropolis są także ekologiczne. Zostały stworzone na bazie produktów wodorozcieńczalnych, które nie zawierają rozpuszczalników szkodliwych dla naszego zdrowia.

Dekorowanie pomieszczeń to proces wyrażania własnej osobowości. To moment, gdzie nasza próżność i pewność siebie powinna być na pierwszym planie. Czas więc przełamać granicę i zobaczyć jakie możliwości stwarzają nam tynki Metropolis.

Cena: od 18,00 zł brutto/m2, dostępne w Salonach Dekorian

Oceń artykuł
3,58 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także