Urok drewnianych mebli - kolekcja Oleo marki Klose [GALERIA]

0
Urok drewnianych mebli - kolekcja Oleo marki Klose [GALERIA]

Urok szlachetnego surowca oraz wyważony, ale efektowny design - Oleo to kolekcja, która będzie zawsze na czasie. Ponadczasowo elegancka z wyczuciem łączy nowoczesną prostotę formy z urokiem właściwym dla klasycznych kolekcji.

Dzięki czemu meble z tej linii, z łatwością odnajdą się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce. Ryflowane fronty wybranych szuflad, delikatne podcięcia - pieczołowicie dopracowane detale podkreślają urodę i wartość kolekcji.

Miodowe brązy buku naturalnego i dębu dzikiego, ciepły, czekoladowy orzech wenecki, mocny, nasycony brąz buku kolonialnego, zimny odcień buku wenge, wyrazisty dąb rustykalny, idący w kierunku czerni dąb dark czy ocierające się o biel, ale nie tak oczywiste jak ona, wybarwienie dębu dzikiego pastowanego białego - to tylko niektóre z możliwości wyboru. Meble Oleo dzięki zdolności dostosowywania się do skali wnętrza mogą stać się doskonałym materiałem do realizacji indywidualnych układów zabudowy lub prezentować się  z klasą jako meble wolnostojące.

Kolekcja stworzona przez projektanta Zenona Bączyka nagrodzona została Złotym Medalem MTP Meble Polska 2012. W ramach programu oferowane są rozwiązania do jadalni i salonu.

Oceń artykuł
4,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także