Urządź w swoim domu letni ogród z kolekcją Lavender od...

Urządź w swoim domu letni ogród z kolekcją Lavender od...

Lato to doskonała pora na zmianę aranżacji domu. Tym, którzy lubią spędzać czas na łonie natury, pomożemy urządzić ogród we własnym domu.

home&you, kolekcja Lavender

Chcąc zaaranżować ogród w domu, musimy pamiętać o tym, aby korzystać przede wszystkim z naturalnych materiałów takich, jak drewno, wiklina, kamień, ceramika. Oczywiście nie zapominajmy także o roślinach. W kwestii kolorystyki warto postawić zarówno na barwy inspirowane naturą, jak i żywe odcienie.

Aranżację zacznijmy od kuchni. Do przechowywania doskonale nadawać się będą ceramiczne artykuły z kolekcji Lavender marki home&you. Znajdziemy wśród nich m.in.: przyprawniki, dozowniki oraz czajniczek z filiżanką. Do pomieszczenia z pewnością pasować będą ponadto drewniane elementy, takie jak deski do krojenia. Warto pomyśleć również o urządzeniu własnego kącika z ziołami w różnokolorowych doniczkach. Uzyskamy dzięki temu nie tylko niesamowitą atmosferę, ale także wprowadzimy do wnętrza piękny zapach.

Czytaj także: Kolekcja "Dressed" Marcela Wandersa w sklepie internetowym Alessi

W pokojach możemy spróbować zarówno odważniejszych aranżacji, pełnych żywych kolorów, (np. w postaci pościeli Strippo), jak też bardziej stonowanych kompozycji, opartych na naturalnych zieleniach, beżach i szarościach. Ciekawym pomysłem będą poduszki z motywami kwiatowymi, a także figurki lub świece w kształcie kwiatów, owoców oraz zwierząt, jak np. figurka Kitty. Nie zapominajmy oczywiście o naturalnych kwiatach w kolorowych donicach oraz wazonach. Do przechowywania drobiazgów użyjmy szafek, pudełek i koszy z naturalnego lub pobielanego drewna oraz wikliny.

Atmosferę ogrodu z łatwością może zagościć również w łazience. W tym celu wykorzystajmy kwitowe ręczniki, a także kosmetyki i elementy dekoracyjne inspirowane naturą - np. mydełko przypominające drewniane serce oraz odświeżacze o zapachu lawendy lub lilii wodnej.

Oceń artykuł
3,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także