Urządzenia kuchenne Franke Crystal Steel

0
Urządzenia kuchenne Franke Crystal Steel

Linia czterech urządzeń Franke Crystal Steel compact jest doskonałym połączeniem szwajcarskiego pragmatyzmu i włoskiego wyczucia piękna. Piekarnik, piekarnik parowy, mikrofalówka i ekspres do kawy do zabudowy, w ustandaryzowanym wymiarze 45 cm, należą do systemu Crystal, w którym stal szlachetna łączy się ze szkłem.

automat do kawy

Kompaktowe wyposażenie kuchni zdaje egzamin z funkcjonalności i gwarantuje pełne spektrum kulinarnych możliwości. Projektanci Franke dostarczają rozwiązania, które śmiało można określić jako ponadczasowe. Najwyższej próby wzornictwo nie boi się upływu lat, a uzupełniające się funkcje poszczególnych urządzeń spełnią oczekiwania rozrastającej się rodziny czy kolejnych domowników.

Franke Crystal Steel - seria kompaktowa:

  • Piekarnik parowy Franke, o pojemności 35 litrów, wyposażony w 5 funkcji, w zestawie dwie blachy do pieczenia, w tym jedna perforowana. Cena detaliczna 4799 zł.
  • Kuchenka mikrofalowa kombi to połączenie kuchenki mikrofalowej wyposażonej w grill z tradycyjnym pieczeniem "gorącym powietrzem". Pojemność 32 litry. Cena detaliczna 4899 zł.
  • Piekarnik elektryczny wyposażony w 9 funkcji zadowoli nawet bardziej zaawansowanych w sztuce kulinarnej użytkowników. Rozmaite kombinacje grzałek, rozmrażanie, grill, funkcja Multi Power, termoobieg pomogą optymalnie dobrać parametry pieczenia do przygotowywanej potrawy. Cena detaliczna 3499 zł.
  • Serię urządzeń kompaktowych do zabudowy dopełnia wysokociśnieniowy ekspres do kawy. Dozownik kawy z regulowaną wysokością i regulacją grubości mielenia kawy.


Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także