Villeroy & Boch: Anmut My Colour - hołd dla klasyki w...

Villeroy & Boch: Anmut My Colour - hołd dla klasyki w...

Intensywne, soczyste barwy połączone z klasyczną, okrągłą formą zastawy stołowej - Villeroy & Boch wprowadza bogactwo kolorów! Twórz własne zestawienia, baw się i łącz kolekcję z innymi jej wersjami. Pomaluj swój świat Anmut My Colour!

Villeroy & Boch - zastawa Anmut My Colour Historia kolekcji Anmut sięga lat 50. XX. Została zaprojektowana przez Karla Leutnera, którego celem było stworzenie porcelany o uniwersalnym designie - porcelany, która mimo zmieniających się mód, nigdy nie jest passé i zawsze dobrze prezentuje się na stole.

Anmut My Colour to hołd dla klasyki uzupełniony o siedem modnych kolorów - jagodowy, czerwony, pomarańczowy, kobaltowy, limonkowy, lazurowy i popielaty. Łącz je ze sobą i zaproś znajomych do zabawy! Kolekcja nie tylko idealnie współgra z czystą bielą klasycznej linii Anmut, ale i wspaniale uzupełnia Anmut Bloom, stanowiąc dla jej graficznych wariacji kolorowe tło.

Dobieraj kolejne elementy do swojego zestawu - na każdy kolor, składa się dziesięć produktów (talerze w czterech rozmiarach, miska, dwie filiżanki ze spodkami o różnych pojemnościach i kubek). Więcej elementów można znaleźć w uzupełniających 2 kolekcjach. Wybierz jednokolorowy komplet Anmut lub mieszaj dowolnie wybrane barwy. Daj się ponieść współczesnemu wzornictwu połączonemu z kultowym wzorem kolekcji z lat 50.

Oceń artykuł
3,56 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także