Virtus Studio zaprasza na majowe Konferencje Design!

Virtus Studio zaprasza na majowe Konferencje Design!

Nowe tematy i nowi partnerzy konferencji! Zapraszamy architektów i projektantów na prelekcje odbywające się w ramach wiosennych Konferencji Design - Nowoczesne Trendy w Architekturze Wnętrz.

Tak będzie wyglądał maj z Konferencjami Design: * 15 maja, po raz pierwszy, w Bielsku-Białej - Temat przewodni konferencji - prawo autorskie w pracy architekta * 16 maja w Łodzi, Hotel Andel's - Temat przewodni - relacja z targów ISaloni 2012 w Mediolanie * 22 maja we Wrocławiu - Temat przewodni: 'Ready or not?' czyli wnętrza (nie)dokończone oraz Dobre i proste, czyli zasada, że dobry design musi być funkcjonalny, a funkcjonalność powinna być przełożona na formę estetyczną pozbawioną spektakularnych dekoracji. Jak ta zasada sprawdza się w architekturze wnętrz? * 29 maja w Sopocie, w Zatoce Sztuki - Tu, po raz pierwszy zaprezentujemy wyniki konkursu dla architektów i projektantów "FoorniFEST - wybieramy najlepszą realizację" * 31 maja w Krakowie - Temat przewodni - relacja z targów ISaloni 2012 w Mediolanie oraz pokaz prac nagrodzonych przez międzynarodowe Jury w konkursie "FoorniFEST - wybieramy najlepszą realizację"

Oraz dodatkowy termin konferencji w Warszawie! Już 23 maja! Szczegóły wkrótce! Więcej szczegółów na www.virtus.com.pl lub pod krakowskim numerem telefonu 012 429 55 20

Zapraszamy!

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Virtus

Polecamy Ci również

Zobacz także