W designie ważne jest zaskakiwanie oryginalną formą

0
W designie ważne jest zaskakiwanie oryginalną formą

Nowoczesny desing, oparty na prostych i eleganckich formach, coraz częściej dominuje we współczesnym wzornictwie przedmiotów codziennego użytku.

Sofy i fotele z kolekcji Cubby wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem.Projektanci Marbet Style, zainspirowani modernistycznymi kształtami, stworzyli funkcjonalną kolekcję sof i foteli Cubby.

Została zaprojektowana z pasji do minimalizmu, dlatego doskonale wkomponuje się w przestronne, jasne aranżacje, uzupełnione designerskimi dekoracjami i materiałami. Kolekcję Cubby cechuje współczesne i zdecydowane wzornictwo, które pozwala wykreować modne przestrzenie. To ukłon w stronę czystego i starannie uporządkowanego minimalizmu. Bryły sof i foteli zostały oparte na bazie sylwetki sześcianu i prostopadłościanu.

Meble zbudowane z precyzyjnie wyprofilowanych brył, ubrane w połyskującą ekoskórę sprawiają intrygujące wrażenie ciągłego ruchu składania i rozkładania w nowe geometryczne formy. Stalowo-aluminiowe nóżki w kolorze chromu wyróżniają się na tle masywnych mebli, dodając im charakteru. Zaokrąglone linie podłokietników, starannie wykonane przeszycia oraz metaliczne akcenty tworzą idealnie gładkie powierzchnie, odbijające światło.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: oprac. ilo (Gazeta Wrocławska)

Polecamy Ci również

Zobacz także