Waga łazienkowa - sposób na kontrolę masy ciała

Waga łazienkowa - sposób na kontrolę masy ciała

W codziennej walce z nadmiernymi kilogramami często towarzyszy im praktyczne urządzenie - funkcjonalna waga łazienkowa.

Waga łazienkowa FA 8003 marki First AustriaOsoby, które chcą utrzymać szczupłą sylwetkę, szukają różnych sposobów na zachowanie optymalnego poziomu wagi. Odwiedzają siłownię i zajęcia fitness, stosują różne diety, prowadzą zdrowy tryb życia. W codziennej walce z nadmiernymi kilogramami często towarzyszy im praktyczne urządzenie - funkcjonalna waga łazienkowa.

Problem nadwagi i otyłości dotyczy około 30% populacji światowej. W Polsce według wskaźnika BMI (współczynnik masy ciała) ponad połowa kobiet i mężczyzn ma nadwagę. Nadmierna masa ciała dotyka również dzieci. "Szybkich" sposobów na uzyskanie prawidłowej sylwetki jest sporo. Zazwyczaj sprowadzają się do okresowego uprawiania sportu lub zastosowania niewłaściwej diety na "własną rękę" i najczęściej kończą się efektem jo-jo. Smukłą i wysportowaną sylwetkę można uzyskać poprzez połączenie aktywnego trybu życia z doborem odpowiedniej diety - same działania, jak i efekty, są w tym przypadku długofalowe. Najlepiej udać się do dietetyka, który opracuje indywidualny program żywienia oraz zwrócić się do trenera personalnego, który z kolei dobierze najlepszą do stanu fizycznego formę aktywności ruchowej.

W zmaganiach ze zbędną tkanką tłuszczową niezbędna jest stała kontrola masy ciała. Waga łazienkowa, mimo iż dla wielu osób to synonim wiecznych ograniczeń, pomaga w osiągnięciu zamierzonych efektów. Kontrola wagi ciała przy użyciu tradycyjnej wagi mechanicznej może zaburzyć dokładność pomiaru, stąd osoby, które skrupulatnieW zmaganiach ze zbędną tkanką tłuszczową niezbędna jest stała kontrola masy ciała.obserwują każdy nabyty lub stracony gram, powinny wspomóc się elektroniczną wagą łazienkową FA 8003 marki First Austria. Z pomocą tego urządzenia ważenie odbywa się z dokładnością do 100g przy maksymalnym obciążeniu sięgającym 150 kg. Na dużym i czytelnym wyświetlaczu LCD można kontrolować - poza masą ciała - także zawartość tłuszczu i wody w organizmie, co do tej pory możliwe było do określenia jedynie w gabinecie dietetyka. Dodatkowym atutem jest funkcja zapamiętywania 8 wybranych pomiarów oraz praca w trybie dorośli/dzieci. Dzięki temu każdy członek rodziny może liczyć na precyzyjny i zindywidualizowany pomiar.

Zdrowy spadek wagi pozwala na poprawę samopoczucia. Osoby, którym zależy na utrzymaniu szczupłej sylwetki, poza odpowiednio dostosowana dietą i zaaplikowaniu organizmowi właściwej dawki ćwiczeń, powinny zainwestować w dobrą wagę elektroniczną, która znacznie ułatwi kontrolę nad spalaniem zbędnych tłuszczów.

Cena: 80 zł

Waga łazienkowa FA 8003  - nośność: 150kg - dokładność: 100g - pomiar w procentach tkanki tłuszczowej i wody w organizmie - pamięć dla 8 osób - wyświetlacz LCD - auto wyłącznik - auto tarowanie - wskaźnik zużytej baterii - sygnalizacja przeciążenia tryby pracy: dorośli/dzieci (wiek 10-99)

Oceń artykuł
2,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, , ,

Autor: Publicon

Polecamy Ci również

Zobacz także