Wanienka dla niemoląt - pełnia bezpieczeństwa malucha

Są takie rzeczy, na których oszczędzać nie można. O czym mowa? O wanienkach dla niemowląt. I chociaż nie wszyscy młodzi rodzice zdają sobie z tego sprawę, to jednak warto wiedzieć, że materiał, z jakiego jest wykonana wanienka, jej kształt i funkcjonalność mają przeogromne znaczenie.

Zapewnij swojemu maleństwo podczas kąpieliPełnia bezpieczeństwa

Świeżo upieczeni rodzice uczą się dbać i pielęgnować maluszka każdego dnia. Wieczorna kąpiel maleństwa to dla wielu ogromna dawka stresu. Aby czas kąpieli był dla młodych mam i ojców oraz nowonarodzonych dzieci wyłącznie źródłem radości, warto sobie pomóc, otaczając się bezpiecznymi, komfortowymi, funkcjonalnymi przedmiotami. A wysokiej klasy wanienka Camele'o" Beaba ze sklepu www.babymama.pl właśnie taką jest. Czytaj także: Pierwsza kąpiel noworodka - zadbaj o to, by była bezstresowa

Wanienka na medal

To niezwykle ważne, aby wanienka, w której będziemy co wieczór kąpać pociechę, spełniała najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Materiał, z którego jest wykonana, musi być wolny od szkodliwych składników takich jak BPA czy PVC. Idealnie byłoby także, gdyby wanienka dla bobasa posiadała wewnętrzny materiał antypoślizgowy, który redukuje ryzyko wyślizgnięcia się pociechy z rąk. Czytaj także: Perfekcyjna młoda mama - jak zorganizować "kosmetyczną przestrzeń"?

Wanienka Camele'o BeabaBardzo praktycznymi i pożądanymi rozwiązaniami są także specjalne miejsca na słuchawkę prysznicową czy odpływ odprowadzający wodę (umieszczony na dnie wanienki). To drobiazgi, które naprawdę wiele znaczą i bardzo ułatwiają i uprzyjemniają pielęgnację maluszka.

Czytaj także: Kąpiel dziecka w wiaderku - rewolucyjna metoda pielęgnacji niemowlaka

Wanienka "Camele'o" Beaba spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych, wymagających młodych mam. Doskonale sprawdza się do kąpieli tych mniejszych i nieco starszych pociech. Nic dziwnego, że szybko podbiła serca rodziców na całym świecie, stając się ważnym wyposażeniem ich domów.

Wanienka Camele'o BeabaWanienka Camele'o" Beaba doskonale sprawdza się w zestawie ze stojakiem Camele'o, dzięki któremu kąpiel bobasa jest jeszcze bardziej wygodna i jeszcze bardziej bezpieczna.

Czytaj także: Przenośne krzesełko Tuli - bezstresowa podróż dla dziecka i rodziców [ZDJĘCIA]

Wanienka Camele'o Beaba - 219 pln

Więcej informacji o produkcie rodzice znają na stronie: www.babymama.pl

Oceń artykuł
4,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: www.babymama.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także