Wanny z kolorowym oświetleniem LED

Wanny z kolorowym oświetleniem LED

Kolory oddziałują na nas przez cały czas. Każdy z nich wywiera inny wpływ na nasze ciało i umysł. Może nas pobudzać, uspokajać lub koić. Otaczające nas barwy mogą stać się inspiracją, źródłem dobrego samopoczucia, a nawet korzystnie wpływać na stan naszego umysłu i zdrowia.

wanny do chromoterapiiFirma SANPLAST SA wykorzystuje w swoich produktach zbawienne działanie barw. Specjalnie z myślą o swoich klientach stosuje w swoich wannach chromoterapię, sprawiając, że codzienna kąpiel jeszcze skuteczniej łagodzi rozmaite napięcia, uspokaja i koi. Opcja chromoterapii może stanowić zarówno uzupełnienie systemu hydromasażu, jak również wyposażenie standardowej wanny.

"Chromoterapia wykorzystuje lecznicze właściwości, jakie kryją w sobie światło i kolory" - komentuje Małgorzata Hulisz specjalista ds. marketingu firmy Sanplast SA. "Dzięki temu, że samodzielnie możemy wybrać, w zależności od nastroju, odpowiedni dla siebie program świetlny, w łatwy sposób osiągniemy pożądany przez nas efekt" - dodaje Małgorzata Hulisz.

Terapia barwami wspomaga także leczenie wielu chorób. Sanplast S.A. oferuje terapię ośmioma kolorami emitowanymi przez dwa punkty świetlne LED. Każdy z kolorów pozwoli na osiągnięcie upragnionego efektu: * Kolor czerwony - pobudza, wspomaga krążenie, dodaje energii. * Kolor pomarańczowy - nastraja optymistycznie, reguluje pracę serca i przemianę materii. * Kolor żółty - ułatwia koncentrację oraz wspomaga leczenie dolegliwości żołądkowych i niektórych schorzeń skórnych, * Kolor zielony - uspokaja i poprawia nastrój, dodaje pewności siebie, wspomaga przemianę materii. * Kolor niebieski - uspokaja i wycisza, wspomaga leczenie reumatyzmu i chorób gardła. * Kolor indygo - łagodzi objawy stanów zapalnych uszu, nosa, gardła i płuc, wspomaga leczenie zatruć. * Kolor fioletowy - reguluje pracę gruczołów układu hormonalnego, a szczególnie przysadki mózgowej, wspomaga budowę białych ciałek krwi, pomocny przy leczeniu chorób płuc, wątroby i nerek. * Kolor biały - uniwersalna barwa, która chroni, przynosząc spokój i dobre samopoczucie, wpływa na czystość uczuć i myśli.

Elektroniczny panel sterujący zapewnia możliwość wyboru jednego z trzech programów automatycznych: rotacyjny, energetyzujący, a także relaksacyjny. Program rotacyjny zapewnia skokową zmianę kolorów w odstępie 5 sekund, energetyzujący to 19-minutowa sesja optymalnie dobranej częstotliwości zmiany barw, a relaksacyjny to płynna zmiana co 5 sekund.

W dobie życia w ciągłym biegu, często szukamy chwili odpoczynku oraz czasu tylko dla siebie. Wanna z chromoterapią to idealny sposób na zregenerowanie organizmu po ciężkim dniu.

Opcja chromoterapii w produktach marki Sanplast SA dostępna jest zarówno w wannach z systemami hydromasażu, jak i w wannach bez hydromasażu.

* Chromoterapia do wanien z systemem hydromasażu: 1226 zł brutto * Chromoterapia do wanien bez systemu hydromasażu: 1397 zł brutto.

Oceń artykuł
3,18 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także