Weekendowe szaleństwo cenowe w salonach Black Red White....

Weekendowe szaleństwo cenowe w salonach Black Red White....

Black Red White znów zaskakuje swoich Klientów wyjątkową obniżką cen. Od 17 do 21 lutego wszystkie meble z oferty firmy będzie można kupić taniej o wartość podatku VAT. To doskonała okazja na metamorfozę wnętrz w atrakcyjnych cenach.

Więcej szczegółów na temat akcji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w promocji.

W ramach pięciodniowej akcji od 17 do 21 lutego w wybranych salonach Black Red White klienci znajdą wiele inspirujących pomysłów na wygodne i tanie urządzenie pomieszczeń.

Czytaj także: Sezon niskich cen w Black Red White

Promocją objęte zostaną zarówno meble do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, przedpokoju, gabinetu a także stoły i krzesła, meble tapicerowane czy szafy z drzwiami przesuwnymi. "Weekend bez VAT" to również doskonała okazja dla osób, które planują urządzić funkcjonalną kuchnię - atrakcyjne obniżki dotyczą wszystkich kolekcji mebli kuchennych od Black Red White.

Czytaj także: Szyk i elegancja w klasycznym wydaniu czy nowoczesna, prosta forma? Nowości w ofercie Black Red White

Kolejny "Weekend bez VAT" w salonach Black Red White nagłośniony zostanie za pomocą ogólnopolskiej kampanii marketingowej w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz Internecie. Promocja wspierana będzie również w salonach, za pośrednictwem materiałów POS.

Informacje na temat akcji, a także promujący ją spot reklamowy znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także