Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne – łatwe gotowanie

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne – łatwe gotowanie

Thermomix to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które zastąpi nam wiele innych sprzętów AGD.

wielofunkcyjne urządzenie kuchenne

Urządzenie łączy w sobie 12 funkcji – mieszanie, miksowanie, mielenie, siekanie, gotowanie w wodzie i na parze, ważenie, rozpuszczanie, wyrabianie ciasta, ubijanie, blendowanie i emulgowanie. Ale to nie wszystko – urządzenie również podsuwa przepisy kulinarne i praktycznie – pomaga gotować.

gotowanie za dotknięciem palcaEkran dotykowy i jedno pokrętło umożliwiają intuicyjną obsługę urządzenia za dotknięciem palca. Urządzenie wyposażone jest w nowy mechanizm blokujący, automatycznie zamykający pokrywę urządzenia po włączeniu. Kolejną nowością jest zwiększenie pojemności naczynia miksującego i przystawki Varoma o 10%.
Nośniki przepisów to nowe cyfrowe książki kucharskie na Thermomix®. Po podłączeniu nośnika przepisów do urządzenia, wszystkie znajdujące się na nim przepisy są pokazywane na ekranie dotykowym. Po wybraniu przepisu, funkcja gotowania z ustawieniami ułatwia osiągnięcie doskonałego efektu, wystarczy tylko wykonywać krok po kroku instrukcje wyświetlane na ekranie. Thermomix® wstępnie ustawia czas i temperaturę dla każdego kroku, użytkownik postępuje zgodnie z instrukcjami na ekranie, dodaje składniki, a następnie uruchamia urządzenie za pomocą pokrętła.

nośnik przepisówPrzepisy na różnorodne potrawy można znaleźć na nowej platformie z przepisami na Thermomix®. Na dostępnej online platformie użytkownicy mogą przeglądać całe kolekcje przepisów. Kupując kolekcje, można powiększyć swoją osobistą Skarbnicę ulubionych przepisów. Funkcja planowania menu tygodniowego ułatwia koordynowanie przygotowania posiłków i umożliwia wgląd w zaplanowane na tydzień menu, a funkcjonalność automatycznego tworzenia listy zakupów ułatwi również planowanie zakupów.

Cena urządzenia: 4725 zł (razem z książką kucharską i nośnikiem przepisów)

Oceń artykuł
2,78 / 18 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Vorwerk

Polecamy Ci również

Zobacz także