Wielofunkcyjny zlew nie tylko do zmywania

0
Wielofunkcyjny zlew nie tylko do zmywania

Urządzenia biurowe, spełniające funkcje skanowania, drukowania i kopiowania potocznie nazywamy "kombajnami". Taką samą potoczną nazwę mają zlewy nowej generacji, które służą nie tylko do zmywania naczyń, ale pełnią też inne funkcje - kosza na drobne śmieci, np. z obierków, stojaka na noże i deskę do krojenia.

zlew jednokomorowy z ociekaczem

Takie zlewy są już dostępne w Polsce. To nowa seria Fargo od Kuchinox.

Dwa nowe modele Fargo to zlew dwukomorowy i jednokomorowy. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają powierzchnię z mikrolnu - wykończenia nowej generacji, które pozwala na łatwiejsze utrzymanie zlewu w czystości. Dwukomorowy zlewozmywak Fargo poza stojakiem na noże w zasadzie nie różni się od tradycyjnych zlewów ze stali nierdzewnej.

zlewozmywak dwukomorowy

Zlewozmywak jednokomorowy to hit wielofunkcyjności. Poza stojakiem na noże posiada ociekacz, na którym można położyć deskę do krojenia oraz pojemnik na odpadki, który może być wykorzystywany również jako miejsce przechowywania gąbek do mycia, ściereczek czy innego rodzaju środków utrzymania czystości, które pozostawione koło zlewu wyglądają nieestetycznie.

Oba kombajny to typ zlewów wpuszczanych, czyli mocowanych do blatu. Ich wymiary to 78 x 43 cm (dwukomorowy) i 78 x 45 cm (jednokomorowy). Posiadają standardowe odpływy 3,5'. Każdy z nich ma 2 lata gwarancji. Koszt jednego to ok. 460 zł. Do kupienia w sieci marketów Leroy Merlin.

Oceń artykuł
3,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także