Wiosenne inspiracje meblowe

Wiosenne inspiracje meblowe

Wiosna idzie! A wraz z nią powiew świeżości, przypływ energii. Czas na ożywcze zmiany! Żeby wyrwać się z zimowego marazmu, trzeba działać! Wiosenne rewolucje przydadzą się nie tylko w codziennych przyzwyczajeniach, ale też w naszym najbliższym otoczeniu.

Nowe hobby? Nowe aktywności? A może wiosenne porządki będą dobrą okazją do przemeblowania męczącego zastałością urządzenia mieszkania? Extra Punkt przygotował dla swoich klientów mnóstwo wiosennych inspiracji.

Sofa LagunaSpecjaliści z Extra Punktu doskonale rozumieją wiosenną potrzebę ożywiania przestrzeni wokół nas, i, aby ułatwić jej realizację, proponują bezpłatny dowóz skórzanych lub tapicerowanych mebli wypoczynkowych przy zakupach powyżej 2 tys. złotych. Promocja potrwa, aż do świąt wielkanocnych. Dzięki temu nie musimy się martwić o dostarczenie wprost do naszego domu np. pięknej sofy trzyosobowej Laguna 3FP, która z pewnością nada każdemu wnętrzu promiennej świeżości.

Ta miękka, wygodna sofa wymarzona do odpoczynku w coraz dłuższe popołudnia kusi soczystym kolorem młodej trawy. Wiosenny design uzupełnia giętki, sprężysty motyw roślinny. Dostępna jest też w wielu innych wariantach kolorystycznych, więc można ją swobodnie dopasować do własnych potrzeb i gustów. Mebel jest wyposażony również w pojemnik na pościel i funkcję spania, więc nigdy więcej nie będzie problemu, gdzie pomieścić gości w czasie majówkowych spotkań weekendowych. Po długiej, ponurej zimie, ta pełna witalnej energii kanapa, będzie na przedwiośniu stanowić w każdym domu barwny kontrast szarości za oknem.

Kontrasty to też motyw przewodni kolejnej wiosennej inspiracji proponowanej przez Extra Punkt.Tym razem - artystycznej. Sklep meblowy ogłasza konkurs fotograficzny, którego tematem są właśnie kontrasty zaobserwowane w codziennym życiu. By zrobić ciekawe zdjęcie, nie potrzeba drogiego sprzętu i lat profesjonalnej nauki. Niezbędna jest tylko ciekawość świata i twórcza inwencja. Extra Punkt zachęca do rozejrzenia się wokół siebie na wiosnę. Niebanalne spojrzenie na rzeczywistość - niezależnie od tego czy utrwalające ulotną przygodną sytuację czy zaaranżowaną kreację - będzie nagrodzone upominkami. Konkurs potrwa do 8 kwietnia 2012 r.

Jak widać, wiosna pomaga kreatywnie ożywiać nie tylko wnętrza domów, ale też umysłów. Po więcej wiosennych inspiracji warto zajrzeć na facebookową stronę sklepu. Można tam znaleźć zawsze świeże informacje o nowościach, promocjach i innych ciekawych propozycjach.

Sofa Laguna 3FP Cena: 2. 042,00
Wymiary:
* szerokość: 232 cm * głębokość: 105 cm * wysokość: 89 cm
Powierzchnia spania:
* 200 x 150 cm

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AchA PR

Polecamy Ci również

Zobacz także