Wiosenne sprzątanie ogrodu

0
Wiosenne sprzątanie ogrodu

Pierwsze oznaki wiosny są już widoczne. Słoneczna pogoda i coraz wyższa temperatura sprawiają, że spędzamy chwile na świeżym powietrzu. Jest to też idealny moment na wygospodarowanie czasu na wiosenne porządki w domowym ogrodzie.

Jan Niezbędny - Rękawice supermodneOgród po zimie wymaga odpowiedniego przygotowania, abyśmy mogli się nim cieszyć przez cały sezon. Aby prace przebiegały łatwo i przyjemnie, powinniśmy mieć odpowiednie akcesoria, które ułatwią nam działania.

Wiosenne sprzątanie ogrodu to nie tylko usuwanie zaschniętych liści czy gałęzi, ale także konserwacja ogrodowych mebli czy odświeżenie ogrodzenia. Prace ogrodowe najlepiej jest wykonywać w specjalnych rękawicach (np. rękawice supermocne Jana Niezbędnego) dzięki którym nasze dłonie będą chronione przed działaniem detergentów, brudem czy skaleczeniami. Rękawice Jana Niezbędnego są wykonane z naturalnego lateksu i są 50% grubsze niż zwykłe rękawice domowe. Ich zaletą jest wytrzymałość i odporność na rozdarcia, na które jesteśmy narażeni podczas prac porządkowych w ogrodzie czy przy przesadzaniu roślin doniczkowych.

W czasie sprzątania ogrodu, niezwykle pomocne okażą się także worki na śmieci o dużej pojemności (np. Jan Niezbędny), w których będziemy mogli gromadzić wyrwane chwasty, stare liście czy pozostałości po przycinaniu drzew i krzewów. Ich niewątpliwą zaletą jest duża pojemność (240l), dzięki czemu nie będziemy co chwilę biegać po kolejny. Worki Jana Niezbędnego są także wyjątkowo mocne i bardzo szczelne. Nie musimy obawiać się, że worek się porwie lub pęknie podczas przenoszenia. Łatwiejsze będzie także wynoszenie śmieci z ogrodu. Zamiast dziesięciu małych siatek będziemy mieć jeden, poręczniejszy pakunek.

Dostępne produkty:

  • Worki na śmieci LD dużej pojemności 240l - 10 szt. na rolce Cena: 19 zł
  • Rękawice supermodne Dostępne w rozmiarze S, M, L Cena: 5 zł
Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Media Forum

Polecamy Ci również

Zobacz także