Wiosenne trendy kolorystyczne 2012

0
Wiosenne trendy kolorystyczne 2012

Na światowych wybiegach mody zdecydowanie królują dziś soczyste barwy o wyrazistym charakterze - i takie też są najnowsze kolory w palecie farb Akrylit W Fashion Collection!

Najświeższe propozycje marki Dekoral Fashion pobudzają wyobraźnię, wprowadzając do wnętrza kosmopolityczną atmosferę rodem z Mediolanu, Paryża i Londynu.

Dekoral Fashion - Akrylit W Fashion Collection - Blue Jeans

Sezon Wiosna-Lato 2012 zaskakuje prawdziwą eksplozją kolorów. Projektanci zadbali o to, by każda kobieta czuła się pięknie, a na ulicach zagościła radość. W tegorocznych trendach zalecane są wszelkie zabawy wzorami oraz mieszanie stylów i barw. W najlepszych sklepach znajdziemy więc pastelowe błękity, odcienie nude czy pudrowe róże, soczyste pomarańcze i żółcie, a także głębokie czernie. Ze świata mody pomysły czerpią najlepsi architekci wnętrz. Dlatego w tym roku na ścianach także dominować będą wyraziste kolory oraz energetyczne kontrasty. Równie emocjonujące są najnowsze propozycje marki Dekoral Fashion, która w tym roku wprowadza do palety sześć nowych kolorów emulsji lateksowej Akylit W Fashion Collection.

Inspirowana światową modą linia Akrylit W Fashion Collection odzwierciedla najlepsze trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz. Paleta tych wyjątkowych farb została skomponowana przez polską projektantkę mody Evę Minge, cieszącą się uznaniem na całym świecie. Dzięki temu, wybierając kolory Dekoral Fashion, otrzymujemy produkt zaskakujący swym szykiem i wyrafinowaniem.

Dotychczasowa paleta barw Akrylitu W Fashion Collection została poszerzona o propozycje, dzięki którym oferta zyskała nowy, szalenie pociągający wymiar. Tegoroczne kolory stworzone przez Evę Minge bardzo obficie czerpią ze świata mody oraz najlepszych trendów - znajdziemy wśród nich intensywne żółcie, soczyste zielenie czy pełne życia turkusy. Jednocześnie projektantka zestawiła ich wyrazistość z oryginalnym charakterem tkanin, królujących w tym sezonie na wybiegach. Efektem tych poszukiwań są: Blue Jeans, Atłasowy Grafit, Cytrynowy Tiul, Tweedowa Zieleń, Słoneczny Len i Muślinowy Turkus.

Blue Jeans to ożywczy kolor, który doskonale komponuje się z gamą klasycznych szarości, wnosząc jednocześnie do wnętrza powiew świeżości. Niemniej atrakcyjnie prezentują się nowe żółcie: soczysty niczym prawdziwe owoce Cytrynowy Tiul oraz spokojniejszy, a zarazem bardzo szlachetny Słoneczny Len, który przywoła wspomnienie beztroskiego lata. Obydwa doskonale współgrają z grafitami oraz zieleniami i tworzą bardzo pogodne kompozycje. Kolejną propozycją Dekoral Fashion jest Tweedowa Zieleń, przywodząca na myśl pierwszą, niezwykle świeżą wiosenną trawę, pokrytą kroplami rosy. Pełen życia kolor idealnie sprawdzi się w połączeniu z paletą żółci. Jeśli jednak marzy nam się wnętrze inspirowane klimatem tropikalnych mórz, sięgnijmy po Muślinowy Turkus. Lekki, nieco rozmarzony, doskonale komponuje się z wyrazistymi i mocnymi różami , takimi jak amarant. Całość tegorocznych zmian uzupełnia Atłasowy Grafit, zaskakująco mocny i wyrazisty kolor. Najlepszy partner dla żółci, z którą stworzy bardzo odważny kontrast.

Nowe kolory Dekoral Fashion to wspaniała propozycja dla osób, marzących o wyszukanych aranżacjach. Dzięki nim zwykłe mieszkania zmieniają się w wyjątkowe wnętrza, w których panuje atmosfera mody i luksusu.

Kolekcja Akrylit W Fashion Collection składa się teraz łącznie z 30 kolorów gotowych.

Dekoral Fashion - Akrylit W Fashion Collection

  • rodzaj farby: hypoalergiczna emulsja lateksowa odporna na szorowanie
  • przeznaczenie: dekoracyjne malowanie ścian i sufitów
  • wydajność: do 14 m2/L
  • pojemność: 2,5 L, 5 L
  • ilość warstw: 1-2
  • ilość kolorów gotowych: 30
  • potrzebne narzędzia malarskie: pędzel, wałek, natrysk
  • cena: ok. 65 zł/ 2,5 L
Oceń artykuł
3,90 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także