Wiosna w twoim domu - nadszedł czas na intensywne barwy

Wiosna w twoim domu - nadszedł czas na intensywne barwy

Wraz z wiosną nadchodzi czas na intensywne barwy, także we wnętrzu. Już wkrótce zazielenią się drzewa i zakwitną kolorowe krokusy, żonkile i przebiśniegi. Jeśli chcemy poczuć wiosnę także w domu, wprowadźmy do niego trochę koloru. Zielona tapeta wydaje się być w tej sytuacji idealnym wyborem.

Wiosna w twoim domu. Para Design, kolekcja Groove, Bazaar StripeZielony to kolor, które budzi pozytywne skojarzenia. Z jednej strony ożywia wnętrze, z drugiej wprowadza do niego naturalny spokój i harmonie. Dzięki niemu czujemy się zrelaksowani i odprężeni. Zieleń to cała gama odcieni, od klasycznej butelkowej, przez trawiastą aż po nowoczesną mięte. Jeśli nie możemy się zdecydować na jeden odcień, wybierzmy ich więcej. Pionowe zielone paski na tapecie PARA Design z kolekcji Groove przypominają wysoką trawę. Jeśli obawiamy się, że intensywny wzór może przytłoczyć i zmniejszyć wnętrze pokryjmy tapetom tylko jedną ścianę. Stanie się ona ozdobą i punktem charakterystycznym naszej aranżacji.

Kolorowa tapeta ożywi każde wnętrze i wprawi nas w pozytywny nastrój.

Zielona tapeta PARA Design z kolekcji Groove, a także wiele innych kolorowych akcentów dostępna jest w salonach Dekorian.

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także