Wnętrze w stylu nowoczesnym i dodatki w stylu klasycznym -...

Wnętrze w stylu nowoczesnym i dodatki w stylu klasycznym -...

W modernistycznych wnętrzach panuję jedna, generalna zasada - forma wynika z funkcji. Wyrafinowany i elitarny styl dostrzec można w bardzo przemyślanych aranżacjach, gdzie każdy element ma uzasadnione znaczenie.

Globus MOVAProjektując wnętrza w stylu nowoczesnym trzeba trzymać się ogólnie przyjętych zasad. Podłogi powinny być najlepiej drewniane, korkowe lub kamienne. Ściany gładkie w kolorach neutralnych, jak szarości, beże czy brązy. Jednym z ważniejszych elementów jest też światło, którym kreujemy i wydzielamy przestrzeń. Dodatki i dekoracje to również bardzo delikatna sprawa. W myśl zasady, gdzie forma musi wynikać z funkcji, każdy przedmiot powinien spełniać swoją określoną rolę - od estetycznej po użytkową.

Czytaj także: Męski powrót do natury - globusy wracają do gabinetów biznesmanów

Doskonałym przykładem łączącym w sobie te dwie fundamentalne kwestie jest globus MOVA. Nowoczesny design, wysoka jakość użytych materiałów oraz klasyczna użyteczność. To ewidentnie wspólny mianownik współczesnych gadżetów. Walory użytkowe globusa zwiększają dodatkowo jego atrakcyjność dzięki temu, że się sam porusza. Nowoczesna technologia pozwoliła wprawić stateczny niegdyś domowy bibelot w ruch. Dzięki energii pozyskanej ze światła globus MOVA wykonuje płynny i kojący ruch. Konsekwentnie przygotowana przestrzeń wraz z najmniejszymi detalami sprawi, że poczujemy się zrelaksowani. A od tego dzieli nas tylko krok od zatracenia się we własne marzenia.

Czytaj także: Dobre biurko kluczem do sukcesu, czyli jak wybrać najważniejszy element gabinetu?

Globusy MOVA dostępne są w renomowanych salonach z gadżetami oraz salonach wyposażenia wnętrz.

Cena: od 630,00 zł brutto

Generalny dystrybutor na terenie Polski: Shiro Networks www.globusy.eu www.sklep.globusy.eu

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Juicy Marketing

Polecamy Ci również

Zobacz także