Wszystkie cztery rogi - narożniki CAYA DESIGN

0
Wszystkie cztery rogi - narożniki CAYA DESIGN

Wszyscy wiemy o niezaprzeczalnych walorach narożników, jakimi są optymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu, w którym się znajdują czy też możliwość użytkowania mebla jednocześnie przez większą ilość osób, niż w przypadku sofy.

W sytuacji kiedy narożnik posiada możliwość rozłożenia, staje się również dodatkowym miejscem do spania i tym samym idealnym meblem wypoczynkowym.

Teraz chodzi już tylko o to, aby mebel był wykonany w dobry, nowoczesny i piękny sposób - a oto już zadbała firma Caya Design, czyli Marka Wygodnych Rozwiązań. Caya Design oddaje do dyspozycji swoich klientów, kolekcję swoich narożników. Poniżej przedstawiamy cztery z nich.

WIELKA CZWÓRKA

Każdy z tych narożników od Caya Design posiada zastosowany bardzo nowatorski sposób rozkładania mebla, który tworzy bardzo wygodne miejsce do spania.

nowoczesny narożnik

CAMPARI
- to narożnik, który w elegancki sposób łączy skórę z drewnem, z którego wykonana została funkcjonalna półka, solidne nogi oraz przemyślane detale na bokach narożnika, Narożnik występuje w wielu kolorach, także tapicerowanych tkaniną.

Czytaj także: SUMMER od Caya Design - poczuj błogość i zregeneruj swoje siły

kanapa do salonu

JOPPA
- wykorzystana w konstrukcji wysokoelastyczną pianka oraz sprężyny są gwarancją trwałości wypełnienia mebla. Komfort w narożniku został zwiększony przez regulowane zagłówki. Dzięki prostej formie połączonej z lśniącym metalem narożnik zyskał ponadczasowy szyk.

narożnik STRADA

STRADA
- narożnik delikatny i nowoczesny. Wyposażony w filigranowe nóżki i oryginalny kształt, staje się niezwykle wyjątkowy. Narożnik posiada ruchome zagłówki, pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Narożnik ten dostępny jest w wielu kolorach, tapicerowanych wysokiej jakości skórą lub tkaninami.

narożnik CAMPARI

FABRIZIO LUX
- jest narożnikiem luksusowym posiadającym doskonałe proporcje. Wykończenie, do wyboru, chrom lub drewno pozwolą wpisać Fabrizio w każdą aranżację. Wrażenie robi nie tylko kształt mebla - ruchome zagłówki i niezwykły komfort to kolejne atuty narożnika.

Prezentowane meble narożne są przykładem i konsekwencją dojrzałej świadomości wzorniczej firmy Caya Design. Dzięki temu idealnie wpasowują się dla wszelkich rozwiązań nowoczesnego wzornictwa w sferze wymogów funkcjonalności, walorów estetycznych, innowacyjności i jakże istotnej - jakości wykonania.

Oceń artykuł
4,20 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: press@cayadesign.com

Polecamy Ci również

Zobacz także