Wszystkie kolory świata w twoim domu

Wszystkie kolory świata w twoim domu

Wiosna to najlepszy czas na dodanie kolorów do naszego życia. Najlepiej rozpocząć od przearanżownia wnętrz naszych mieszkań. Dzięki aplikacji Mouse Painter przygotowanej przez markę Dulux(R) wybór kolorów farb jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Mouse PainterDecydując się na remont mieszkania pierwsze pytanie, które sobie zadajemy brzmi: "jaki kolor powinienem wybrać?". Długo zastanawiamy się, jak będzie wyglądać wnętrze pomalowane w wybranym odcieniu, a i tak zdarza się, że efekt końcowy odbiega od naszych oczekiwań.

Stworzona przez markę Dulux(R) aplikacja Mouse Painter to narzędzie umożliwiające samodzielne tworzenie wizualizacji wnętrz w tysiącach kolorów oferowanych przez producenta farb. Aby skorzystać z programu należy zapoznać się z instrukcją i pobrać go ze strony internetowej www.dulux.pl i zainstalować na swoim komputerze. Po chwili aplikacja jest już gotowa do pracy.

Mouse PainterPierwszym krokiem jest dodanie zdjęcia pomieszczenia, które chcemy zaaranżować. Następnie należy zaznaczyć obszar malowanej powierzchni i wypełnić go wybranym odcieniem farby. Zmiana palety użytej w wizualizacji zajmuje tylko sekundę - wystarczy jedno kliknięcie, aby na ekranie pojawił się nowy kolor. Intuicyjny interfejs i ogromny wybór barw sprawiają, że korzystanie z Dulux(R) Mouse Painter daje nieograniczone możliwości i może przerodzić się w pełną radości zabawę. Do wyboru mamy tysiące kolorów farb z mieszalnika, jak również z serii produktów gotowych. Aplikacja podpowiada barwy współgrające, dzieląc je na grupy w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Na zakończenie można skorzystać z wbudowanego kalkulatora, który ułatwi obliczenie potrzebnej do remontu ilości farby.

Aplikacja Mouse Painter pozwala uzyskać wyobrażenie, jak prezentować się będzie przemalowane wnętrze, umożliwia również nieograniczone eksperymentowanie z kolorem. To łatwy w obsłudze program, który inspiruje do zmian pobudzając zarazem kreatywność.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dulux(R)

Polecamy Ci również

Zobacz także