Wybieramy tynk i farbę do elewacji

Wybieramy tynk i farbę do elewacji

Najnowsze trendy architektoniczne w projektowaniu domów czerpią inspirację z piękna naturalnych materiałów. Współczesne projekty bardzo często wykorzystują drewno, kamień oraz metal, czyniąc z nich dominujące lub dopełniające elementy elewacji. Nowoczesne podejście oraz świadomość panujących trendów architektonicznych pozwoliły stworzyć unikalną linię tynków i farb elewacyjnych Ceresit VISAGE.

nowoczesny domStworzona przez firmę Henkel linia tynków i farb elewacyjnych Ceresit VISAGE jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania architektów i projektantów, którzy poszukują ciekawych materiałów elewacyjnych o wszechstronnym zastosowaniu. Nowy produkt idealnie wpisuje się we współczesne trendy projektowania domów, z jednej strony ceniące minimalizm i prostotę, z drugiej pełne śmiałych eksperymentów i nowatorskich, niepowtarzalnych pomysłów. Linie VISAGE podzielono na trzy kategorie bezpośrednio nawiązujące do naturalnych materiałów: drewna, kamienia oraz metalu. Każda grupa oferuje szeroki wybór kolorów i faktur, pozwalających na realizację indywidualnych pomysłów.

Linia Ceresit VISAGE to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie estetykę inspirowaną naturalnymi materiałami. Stawiamy nie tylko na elegancki, naturalny wygląd elewacji, która jest przecież wizytówką domu, ale także na wysoką jakość, zapewniającą jej trwałą i długoletnią eksploatację, bez konieczności wykonywania kłopotliwych konserwacji, jak ma to miejsce np. w przypadku elewacji wykończonej drewnem - zauważa Łukasz Woronowicz z Henkel Polska.

elewacja drewnianaJedną z głównych zalet materiałów Ceresit VISAGE jest łatwość w transporcie oraz aplikacji. Ponadto, są odporne na warunki atmosferyczne, zabrudzenia i korozję biologiczną. Warto również wiedzieć, iż linia VISAGE wchodzi w skład profesjonalnego systemu ociepleń Ceresit Ceretherm, gwarantującego doskonałe parametry izolacyjne.

Liczymy, że produkt docenią architekci, których praca wymaga pogodzenia artystycznego zacięcia oraz indywidualnego, elastycznego podejścia do każdego zlecenia z funkcjonalnością i trwałością użytych materiałów - dodaje Łukasz Woronowicz.

Oceń artykuł
4,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Henkel

Polecamy Ci również

Zobacz także