Wyciskarka do cytryn

Wyciskarka do cytryn

Produkty ikony światowego designu, włoskiej marki Alessi są już dostępne we Wrocławiu. Można je nabyć w Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5.

Każda nowoczesna kobieta marzy o tym, by w przestrzeni jej domu znalazły się charakterystyczne, unikatowe i niepowtarzalne przedmioty. Dzięki nim możliwa jest celebracja z pozoru prostych czynności, które od tej pory nabierają nowego, sensualnego wymiaru. Cechy rozpoznawcze marki Alessi to kreatywność i świeżość, które wraz z produktami przenikają do wnętrz naszych domów i biur.

Wśród dostępnego asortymentu znajduje się m.in. zaprojektowane przez Philippe'a Starcka dzieło sztuki użytkowej, które było prezentowane w wielu muzeach na całym świecie - wyciskarka do cytryn Juicy Salif. Dzięki kreatywności projektanta ów przedmiot pełni funkcję zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną - jest wygodny w użytkowaniu, a przy tym niezwykle efektowny. Philippe Starck urodził się w 1949 roku. Mieszka i tworzy w Paryżu. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych designerów na świecie. Realizuje projekty przeznaczone do masowej produkcji, dla firm międzynarodowych oraz ekskluzywne zamówienia indywidualne. Entuzjaści Starcka zwracają uwagę na jego dbałość o detale, widoczną chociażby we wspominanej wyciskarce do cytryn. To doskonała propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, a przy tym ważne jest dla nich, aby przedmiot zachowywał swoją funkcję.

wyciskarka do cytrusów
wyciskarka do owoców
małe AGD
Oceń artykuł
3,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: DNA Gallery

Polecamy Ci również

Zobacz także