Wygodna i bezpieczna wanna

0
Wygodna i bezpieczna wanna

Kojący relaks podczas gorącej kąpieli wiąże się z oddziaływaniem wielu czynników, wśród których bardzo ważną rolę odgrywa wanna.

wanna OtyliaKomfortowo, stylowo...

Wanna powinna być wygodna, bezpieczna, odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz oczywiście atrakcyjna wizualnie. Triumfalny powrót wanien wolnostojących ma związek z rosnącą popularnością stylu retro w ostatnich latach. Dzięki niemu możemy bowiem zaaranżować w wyjątkowy sposób strefę codziennego relaksu w łazience.

Różnorodny design zaproponowanych przez firmę Madix modeli retro pozwala na dostosowanie ich do estetycznych i praktycznych potrzeb użytkowników. Optymalnym rozwiązaniem jest bardzo wygodna wanna Otylia. Jej stylistyka stanowi połączenie elegancji z kształtem, dostosowanym do uwarunkowań anatomicznych, co gwarantuje przyjemny, zdrowy wypoczynek. Jeszcze większy komfort uzyskano dzięki wydłużeniu oparcia pod głowę, co pozwala na długi, beztroski relaks podczas gorącej kąpieli. Nie bez znaczenia jest też możliwość dobierania poszczególnych jej elementów do indywidualnych preferencji. Wanna dostępna jest bowiem w 2 rozmiarach (160 i 170 cm) oraz różnorodnej kolorystyce. Efektownym jej wykończeniem są gustowne nogi, które można wybrać w kolorze chromu, starego złota lub w oryginalnej formie, jaką nadają opcjonalne drewniane ramiona.

przelew Silfra... i praktycznie

Bardzo ważna jest również trwałość całego wyposażenia, dzięki której z komfortu kąpieli można korzystać przez wiele lat. Wolnostojąca wanna Otylia nie żółknie nawet po długim użytkowaniu, jest odporna na zarysowania, a także pokryta powłoką antybakteryjną. Funkcjonalność i estetykę zapewnia jej, specjalnie dostosowany, elegancki, mosiężny przelew wraz z odpływem i półsyfonem (kolory: bronzo, chrom). Można wybrać też wersję bez otworu przelewowego. Całość składa się więc na indywidualną, nastrojową i bardzo praktyczną strefę relaksu, będącą coraz ważniejszym elementem dzisiejszych salonów kąpielowych.

Informacje techniczne:

* Nazwa: Otylia * Producent: PMD Piramida * Dystrybutor: Madix * Rozmiar: 160 lub 170 cm * Powłoka antybakteryjna * Odporność na zarysowania * Kolor: biały lub inny do wyboru * Nogi: w kolorze chromu lub białego złota lub drewniane ramiona

Przelew wannowy: * producent - Silfra

Dostępna również bez otworu przelewowego

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: pointb

Polecamy Ci również

Zobacz także