Wygraj pobyt w Hotelu Mercure Wroclaw Centrum

Zamek Topacz, Muzeum Powozów w Galowicach, Domek Miedziorytnika (Kamieniczka Jaś), Wyspa Słodowa to jedne z wielu atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć we Wrocławiu.

A żeby to wszystko poznać i zobaczyć zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie do wygrania są cztery vouchery dla dwóch osób w Hotelu Mercure Wroclaw Centrum.  

Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap - wystarczy napisać jak chcemy spędzić weekend we Wrocławiu.

II etap - dwanaście osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienia zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu. Listę tych osób opublikujemy na stronie konkursowej do dnia 16.06.2014 r. Jednocześnie zostanie opublikowane pytanie, na które osoby zakwalifikowane do drugiego etapu będą musiały odpowiedzieć mailowo. Liczy się poprawność odpowiedzi oraz czas jej nadesłania.

Odpowiedzi prosimy przysyłać mailem na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl. W temacie maila prosimy wpisać „Wygraj pobyt w Hotelu Mercure Wroclaw Centrum”, a w jego treści zawrzeć adnotację: „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Wygraj pobyt w Hotelu Mercure Wroclaw Centrum".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 05.07.2014 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Konkurs trwa od 26 maja do 20 czerwca r., wyniki konkursu ogłosimy do 30.06.2014 r.

Regulamin konkursu

Fundator nagród

 Patron medialny

 

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kalicka

Zdjęcia: Piotr Walczak & Konradr Wikipedia

Polecamy Ci również

Zobacz także