Wyjątkowy charakter i niepowtarzalna atmosfera wnętrz,...

0
Wyjątkowy charakter i niepowtarzalna atmosfera wnętrz,...

Wyjątkowy charakter i niepowtarzalna atmosfera wnętrz, subtelna gra światła, możliwość tworzenia wielu niezwykłych połączeń kolorystycznych i satynowe wykończenie ścian - to tylko niewielka część tego, na co możesz sobie pozwolić z nową kolekcją kolorowych farb do wnętrz Śnieżka Satynowa!

Na rynku pojawiła się właśnie kolekcja kolorowych farb do wnętrz Śnieżka Satynowa. Ta wysokiej jakości farba to połączenie innowacyjnej technologii Teflon(R) surface protector oraz najwyższej jakości żywic i pigmentów. Wyjątkowa formuła farby sprawia, że powłoka malarska powstała po pomalowaniu Śnieżką Satynową zgodnie z zaleceniami producenta, ma 5 razy wyższą odporność na szorowanie na mokro od farb lateksowych sklasyfikowanych jako odporne na mycie wg PN-C-81914.

Nazwa Śnieżka Satynowa to określenie odnoszące się nie tylko do rodzaju wykończenia - delikatnego satynowego połysku, ale również do wyjątkowej gładkości i trwałości powstałego wymalowania.

Barwy kolekcji umożliwiają tworzenie wielu niezwykłych połączeń kolorystycznych, zgodnych z uniwersalnymi zasadami budowania harmonii i najnowszymi trendami. Nadają pomieszczeniom niepowtarzalną atmosferę, która może całkowicie odmienić wizerunek domu, przynosząc równocześnie wiele przyjemności z codziennego kontaktu ze światem kolorów.

Kolekcja składa się z 42 kolorów, podzielonych na sześć linii kolorystycznych: odcienie bieli, beżo-brązy, żółty i jego odcienie, odcienie czerwieni, barwy zieleni oraz niebieski z eleganckimi szarościami.

Śnieżka Satynowa zapewnia wysoką wydajność, doskonałe krycie i nie chlapie podczas malowania. Umożliwia także łatwe usuwanie plam i zabrudzeń oraz charakteryzuje się niską zawartością szkodliwych dla środowiska lotnych związków organicznych. Dzięki kolekcji Śnieżka Satynowa, każdy może odmienić swoje wnętrze.

Odkryj subtelną grę światła, różnorodność odcieni i radość tworzenia niepowtarzalnej atmosfery w Twoim domu. Poczuj energię płynącą ze świata kolorów!

Oceń artykuł
2,82 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także