Wyłączniki ze szkła

Po wciąż jeszcze aktualnej dobie osprzętu elektrycznego z tworzyw sztucznych, nadszedł czas na produkcję wyłączników elektrycznych ze szkła.

Już od jakiegoś czasu na rynku handlowym można napotkać wyłączniki elektryczne, których panele są wykonane właśnie z hartowanego szkła. Oferta modeli klasycznych zawiera wyłączniki dzwonkowe, schodowe oraz klapkowe. Natomiast w wersji dotykowej znaleźć można między innymi ściemniacze, wyłączniki schodowe, żaluzjowe lub krzyżowe. Nowoczesny osprzęt jest dostępny w kilku podstawowych kolorach. Niektóre modele posiadają dodatkowo motywy dekoracyjne, np. roślinne.

Niektórymi wyłącznikami można komfortowo sterować, używając pilota. Osprzęt jest prosty w montażu, a ponadto prezentuje się nietuzinkowo. Wygląda doskonale niemal w każdym wnętrzu, ale szczególnie pasuje do pomieszczeń urządzonych nowocześnie i minimalistycznie. Jedyną wadą, jakiej można się doszukać w szklanych wyłącznikach elektrycznych jest ich cena. Osprzęt jest bowiem nieco droższy, aniżeli tradycyjne panele plastikowe.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Agnieszka Jaros

Zdjęcia: livinghouse.co.uk

Polecamy Ci również

Zobacz także