Wymiana drzwi wewnętrznych

Wymiana drzwi wewnętrznych

Wakacyjny okres to dla jednych czas dalekich podróży, a dla innych - domowych remontów. Tym, którzy mają w planach wymianę drzwi wewnętrznych, Classen poleca ramowe skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka, których nazwy nasuwają skojarzenia z ciepłym włoskim słońcem.

Drzwi Tosca

Renomowany producent podłóg i stolarki otworowej oferuje dwie nowe kolekcje drzwi, które dźwięcznie otworzą wnętrza naszych domów i...

- Ci, którzy wakacyjny czas wykorzystają na to, by urządzić czy przearanżować wnętrza swoich domów i mieszkań, nie muszą zapominać o letnich przyjemnościach. Wymiana skrzydeł drzwiowych wewnętrznych również może być metaforyczną podróżą. Dwie nowe, proponowane przez nas kolekcje Lukka i Tosca nazwami nawiązują bowiem do Toskanii i muzyki Giacoma Pucciniego, twórcy słynnej opery "Tosca" - mówi Anna Lipus, Kierownik marketingu i reklamy w Classen. - Po zakończeniu remontu nie będzie więc trzeba wyjeżdżać, aby w pełni się zrelaksować.

Nazwy obu nowych kolekcji ramowych skrzydeł drzwiowych wewnętrznych firmy Classen zapożyczone zostały z Włoch: Lukka, to rodzinne miasto kompozytora Giacoma Pucciniego, twórcy opery "Tosca", leżące w regionie słonecznej Toscanii. Każda z kolekcji składa się z pięciu oryginalnych modeli, które dostępne są w czterech imitujących okleiny naturalne dekorach: akacja ST, jesion grafitowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany i wenge.

Drzwi Lukka

Cztery z pięciu modeli każdej z kolekcji to drzwi, których płaszczyzna uatrakcyjniona została przeszkleniami. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Piąty model to skrzydło ozdobione płycinami, które - ze względu na większą prywatność i spokój, jaki zapewniają - sprawdzą się zarówno w pokojach służących do pracy, jak i w sypialniach.

Skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka wykonane są z elementów ramowych z płyty MDF, okleinowanej laminatem "Classen Primo" lub "Classen Iridium", co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Lukka: od 602,70 zł brutto
Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Tosca: od 651,90 zł brutto

Oceń artykuł
3,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także