Wyposażenie garderoby - praktyczne udogodnienia

Wyposażenie garderoby - praktyczne udogodnienia

Koniec lata wiąże się z reorganizację naszej garderoby. To moment, kiedy letnie ubrania chowamy na dno szafy, a ich miejsce zajmują ciepłe swetry, szaliki i czapki. Oto kilka podpowiedzi, jak w łatwy i wygodny sposób zapanować nad porządkiem w szafie z wykorzystaniem małych i praktycznych elementów.

Szafa IndecoPrzede wszystkim warto zastanowić się nad wyposażeniem szafy w wygodne szuflady i kosze, które stanowią idealne miejsce do przechowywania np. bielizny, ręczników czy pościeli. - Kosze są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Pozwalają na utrzymanie porządku w szafie i posegregowanie drobnych elementów garderoby. Co ważne, mogą być stosowane w każdej szafie niezależnie od jej wymiarów - mówi przedstawiciel Indeco S.A.

Kobiety zazwyczaj przechowują buty w pudełkach, co bardzo utrudnia wyszukiwanie potrzebnej w danym momencie pary. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla pań są wysuwane półki na buty. Po otworzeniu szafy od razu wiemy, gdzie znajdują się szpilki, których szukamy.

Półka na buty w szafieZ kolei ułatwieniem dla panów będzie wieszak na krawaty. - Jest to niewielki element, montowany na życzenie klienta. Jednak ułatwia przechowywanie np. kilkudziesięciu krawatów i zapobiega ich splątaniu - dodaje przedstawiciel Indeco S.A.

Doskonałym elementem, szczególnie w wysokich i dłuższych szafach, jest pantograf. - Jest to ruchomy i wysuwany drążek wieszakowy, który ułatwia sięganie po ubrania. Specjalny uchwyt pomoże z łatwością sięgnąć po ubrania zawieszone wysoko w naszej szafie - mówi przedstawiciel Indeco S.A.

W szafie dobrze jest mieć także takie elementy jak uchwyt na żelazko, czy rurę od odkurzacza. Pozwolą one przechowywać sprzęty domowe w komforcie i ułatwią do nich dostęp.

Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Indeco

Polecamy Ci również

Zobacz także