Z czego i czym budować? Jak wybierać materiały i narzędzia?

Z czego i czym budować? Jak wybierać materiały i narzędzia?

Wznoszone współcześnie budynki muszą sprostać coraz bardziej złożonym wymaganiom odbiorców i wyśrubowanym normom technicznym. W czasie spowolnienia gospodarczego jeszcze bardziej niż normalnie konsumenci zwracają uwagę na jakość produktów i ich cenę.

Z czego i czym budować? Jak wybierać materiały i narzędzia?Nabywając dobra nie chcemy przepłacać, a jednocześnie oczekujemy ich wysokiej jakości. Budownictwo to segment rynku najbardziej podatny na złą koniunkturę. Kupno mieszkania czy lokalu to inwestycja, która ma być opłacalna dla inwestora. Dlatego, żeby utrzymać się na rynku trzeba budować solidnie. A to jest równoznaczne z tym, że budować trzeba z materiałów jak najwyższej jakości i przy użyciu sprawdzonego sprzętu. Jak je wybrać w ogromnej ofercie obecnej na rynku? Z czego i czym budować?

Czytaj także: Trendy i innowacyjne rozwiązania we współczesnej produkcji okien i drzwi

Rok 2012 przyniósł rekordową liczbę bankructw wśród firm budowlanych i deweloperów. W trudnej sytuacji gospodarczej na rynku zostają najsilniejsi gracze i ci, którzy cieszą się zaufaniem odbiorców swoich usług i produktów. Rzetelna firma ma większe szanse na utrzymanie zadowalającego poziomu produkcji i sprzedaży, ma także większe szanse na uzyskanie finansowania zewnętrznego. W budownictwie firmy budują dobre imię swojej marki jakością i terminowością. Aby wykazać się jednym i drugim trzeba wiedzieć z czego i czym budować, aby nie narazić się na przeciąganie inwestycji przez nagłe awarie sprzętu, a po jej zakończeniu uniknąć reklamacji. Zadowoleni klienci robią najlepszą reklamę firmie - aby utrzymać się na rynku teraz, jeszcze bardziej niż zwykle, trzeba zadbać by było ich jak najwięcej. Dlatego trzeba wiedzieć czym i z czego budować. Zagadnienia te chcą przybliżyć organizatorzy Międzynarodowych Targów Sprzętu i Materiałów Budowlanych Warsaw Build 2013, które odbędą się na terenie Expo XXI w dniach 10-12 września. Konwencja targów stwarza dobre warunki do zapoznania się z ofertą przemysłu budowlanego. To niepowtarzalna okazja, żeby rozeznać się w szerokiej gamie produktów: od materiałów budowanych, przez chemię budowlaną po sprzęt i narzędzia. Dla wystawców targi te będą natomiast świetną okazją do wymienienia się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami rynku. Będzie to także dobra sposobność do nawiązania owocnych kontaktów biznesowych w potencjalnymi odbiorcami. Czytaj także: Czy ceramika artystyczna może być użytkowa?

Wystawa targowa, połączona z poradami specjalistów, pomoże rozeznać się w aktualnych tendencjach w branży materiałów budowlanych i sprzętu, oraz ułatwi wybór najbardziej interesujących produktów. Targi branżowe dają unikalną sposobność wypróbowania maszyn i dopytania przedstawicieli firmy o szczegóły techniczne. Jeśli nie ma się pewności, które cegły wybrać, jaki rodzaj stolarki i pokrycia dachowego zastosować w inwestycji i które materiały izolacyjne sprawdzą się najlepiej, trzeba pytać i testować. Na Warsaw Build 2013 będzie ku temu wiele okazji, dlatego nie można przegapić tego wydarzenia.

Więcej informacji na temat targów: build.lentewenc.com/dom/

Oceń artykuł
4,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Lentewenc

Polecamy Ci również

Zobacz także