Zabiegi pielęgnacyjne na lato - konkurs

Sezon wakacyjny kojarzy nam się z wyjazdami, odpoczynkiem i czasem dla nas samych. Warto naładować baterie na cały rok i zadbać o swoje wnętrze jak i wygląd zewnętrzny.

Każdy z nas ma swoje sposoby na piękną cerę, włosy i ciało.
W sezonie letnim, kiedy to odkrywamy więcej, szczególnie powinniśmy zadbać o swój wygląd. Jeżeli macie swoje sposoby na to jak zadbać o włosy, ciało i twarz w lecie, to pochwalcie się nimi, a będziecie mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Zasady konkursu:

  • wyślij swój sposób na bycie piękną/ pięknym podczas upalnych dni lub receptę na posłoneczną regenerację włosów, ciała lub twarzy
  • uzasadnij dlaczego to Ty masz wygrać w naszym konkursie.

Czas trwania konkursu:

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 09.07.2014 do 23.07.2014. Wyniki ogłosimy do 28 lipca.
Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 31.07.2014 r. na adres: konkurs@e-mieszkanie.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Nagrody konkursowe

Nagroda pierwsza - zestaw Novatorre 9, w skład którego wchodzi: szklana mydelniczka, podwójna szklanka, okrągły wieszak na ręcznik, uchwyt na papier toaletowy.
Novatorre 9 to idealna kolekcja akcesoriów łazienkowych przeznaczona do wnętrz nowoczesnych, w których przeważają minimalistyczne, surowe kształty. Znajdziemy w niej 13 elementów o prostej i dynamicznej formie budowanej na planie kwadratu i prostokąta. Kolekcja akcesoriów z błyszczącego chromu i szkła, złożona z 5 oryginalnych wieszaków, szklanej półki, szklanki pojedynczej i podwójnej, mydelniczki, dozownika na mydło, szczotki do WC i 2 uchwytów na papier z pewnością zadowoli koneserów współczesnego designu. Akcesoria wyprodukowane w Europie objęte zostały 15. letnią gwarancją.Trzy nagrody równorzędne – zestaw Novatorre 3, w skład którego wchodzi: podwójna szklanka, podwójny wieszak, uchwyt na papier toaletowy, dozownik na mydło ścienny.
Efektowna, o zaokrąglonych kształtach i dopracowanych detalach linia wzornicza Novatorre 3 będzie wspaniałą ozdobą stylowej łazienki. Subtelne i funkcjonalne dodatki tej 20. elementowej, zróżnicowanej kolekcji takie jak: pojemnik na mydło w kształcie sopla lodu, szklanka z uchwytem na szczoteczki czy mydelniczka z magnesem, zwracają uwagę na piękno detalu i precyzję wykonania. Materiał, z którego zostały wykonane to mosiądz pokryty błyszczącym chromem oraz grube, piaskowane szkło. Akcesoria wyprodukowane w Europie objęte zostały 15. letnią gwarancją.Nagroda pocieszenia - bateria do łazienki.

 

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Patron medialny

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: Ferro, guides.wikinut.com, setialahsayang.com

Polecamy Ci również

Zobacz także